Chladničky Fresco od Candy

Čerstvý vánek v chlazení

Candy Fresco je flexibilní chladnička v provedení volně stojícím a vestavném, navržená tak, aby vyhovovala všem potřebám a životnímu stylu. Díky technologii Total No Frost Circle + a nastavitelným policím a přihrádkám ve dveřích vám dává svobodu ukládat vaše potraviny, kdekoli chcete, a zachovat jejich čerstvost. Navíc přichází s jedinečnými funkcemi konektivity: kompletní sadou chytrých funkcí, které zjednodušují život v kuchyni.

Design

Volně stojící modely Candy Fresco, které jsou k dispozici v perleťově bílé, kovově stříbrné, nerezu a černé, přinášejí italský styl a dodávají vaší kuchyni minimalistickou a moderní atmosféru.

Fresco.JPG

  1. Displej s dvojím nastavením
  2. Záměna směru otevírání
  3. Zásuvka Cool Box s řízením vlhkosti
  4. Nastavitelné police a přihrádky ve dveřích

Total no frost circle +

Uchovávejte své potraviny čerstvé o 40 %* déle a vyhněte se plýtvání potravinami, ať je skladujete kdekoli. Díky technologii Total No Frost Circle +** je zaručena homogenní teplota a vlhkost na každé polici a v každém rohu vaší chladničkyTechnologie Total No Frost také zabraňuje tvorbě námrazy a ledu uvnitř mrazničky a snižuje množení plísní a bakterií až o 94 %***.

* Výsledky testů vydané nezávislou externí technickou laboratoří porovnávající model skupiny Haier CFE735CSJ s technologií Total No Frost Circle+ s modelem skupiny Haier CVBN6184WBF/S1 s klasickou technologií No Frost s přímým prouděním chladného vzduchu.

** k dispozici pouze u některých modelů

*** Výsledky testů vydané nezávislou externí technickou laboratoří porovnávající chladničku Haier Group CFE735CSJ s technologií Total No Frost s lednicí skupiny Haier CCBS6182 WH/2 s technologií statického chlazení.

Vestavné modely

Maxi kapacita

Při výšce 193 cm a unikátní šířce o 70 cm je možné tuto vestavnou lednici umístit do skříně ve stejné šířce. Vestavné lednice výšky 193 cm a šířky 55 cm nabídnou o zhruba 15 % více úložného prostoru oproti klasické lednici (177 × 55 cm). Zato vestavná lednice v takto unikátním rozměru (193 × 70 cm) nabídne až o 50 % větší úložnou kapacitu.*

* v porovnání se standardní vestavnou kombinovanou chladničkou výšky 177 cm a šířky 55 cm.

maxi.PNG

 

Snadná instalace

Díky systému Candy IN-TECH je instalace vaší vestavné chladničky snadná a rychlá. Variabilní rozměry a reverzibilní dvířka s výměnným závěsem umožní lednicím zapadnout do každé kuchyně.

easy.PNG

Šetřete energii a peníze

Podle nového energetického štítku je tato chladnička ve třídě F. Ve srovnání se spotřebiči třídy G snižuje spotřebu až o 20%, šetří energii, peníze a respektuje životní prostředí.

 

logo kuchyně_16.JPG

Nové modely chladniček Fresco od Candy najdete také u nás v produktech.