Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně na míru jsou velmi praktické a účelné, kde je využitý prostor na maximum. 

 1.PNG

 

Vyrábíme velmi kvalitní vestavěné skříně na míru. Bohatá škála materiálů i barev umožňuje osobitý a individuální design skříní do každého interiéru.Vestavěná skříň se vyznačuje dvěma zásadními prvky. Mnohem větší úložný prostor než ve standardní skříni a také začlenění do vašeho interiéru. Aktuální nabídka materiálů, doplňků, kombinace různých povrchů a barev Vám nabízí široké využití vestavěných skříní nejen pro uložení oděvů v jakékoliv místnosti v domě či bytě.

Šatny na míru

Poslední dobou žádané a moderní prvky nového bydlení - šatny a vestavěné skříně. Vyrábíme a dodáváme nejen kuchyně, vestavěné skříně nebo šatny, ale také kompletní zařízení celého interiéru - nábytek na míru. Vyrábíme postele, noční stolky, stoly ze stejného materiálu a sladíme celkový pohled a dojem nového interiéru podle vašich představ.
 
Chytře navržená vestavěná skříň zvětší úložný prostor a získá místo pro další využití prostoru. Pro inspiraci máme připraveny vnitřní moduly skříní ze kterých můžete čerpat k sestavení nové vestavěné skříně nebo i šatny.

cenik_akce_240_19.jpg cenik_akce_240_18.jpg
 

Cenu vestavěné skříně na míru určuje druh materiálu, vnitřního uspořádání, vybraného kování, použitých rámů nebo výplní dveří.

Ceny skříní se pohybují již od 13 400,- Kč za běžný metr.

Poptejte zdarma cenu vestavěné skříně, napište rozměry a přibližnou představu, nebo nás navštivte, adresu a kontakty najdete zde.

Na některé z našich realizací se můžete podívat v sekci realizace, může také posloužit jako zdroj inspirace.

 

Vnitřní rozdělení vestavěné skříně

 

Moduly skříní

 

Rámy dveří

 

Výplně dveří

 

Varianty otevírání dveří

 

IMG_20220120_174421_0.jpg