O nás

Zabýváme se výrobou kuchyní všech stylů. Spolehlivostí a kvalitou jsme získali důvěru našich zákazníků, kteří spokojeně užívají naše výrobky. K výrobě kuchyní používáme jen materiály, které splňují normy a neškodí lidskému zdraví. Kuchyně vyrábíme ve vlastních prostorách s moderním strojním vybavení. Zákazníkovi tak můžeme poskytnout osobní pohled na jeho vyráběný kuchyňský nábytek. Naše prezentace jste mohli shlédnout na různých výstavách, kterých jsme se zúčastnili.

Expozici kuchyní i vestavěných skříní na míru můžete shlédnout v naší nově otevřené vzorkové prodejně v Ústí nad Labem, kde si můžete vybrat ze široké nabídky materiálů, kování a doplňků.

4.jpg  

1.jpg   3.jpg  

 

Za jméno „Stach - kuchyně na míru“ můžeme odpovědně ručit za přístup k zákazníkovi, následné výroby a montáže kuchyňského nábytku. I proto můžeme zaručit dlouhou životnost našich výrobků. Na všechny naše produkty dostanete automaticky 5 let záruku.

Děkujeme všem našim spokojeným zákazníkům a těšíme se na další spolupráci při vytváření vašeho nového příjemného bydlení.

 

logo-kuchyne-stach.png                                                                                    zaruka-logo.gif

 

  • Kuchyně

  • Dřezy a baterie

  • Spotřebiče

  • Příslušenství a doplňky

 

 

 

Všeobecné obchodní podmínky, ochrana osobních údajů, platby, záruky

Cookie Policy