Vestavěné skříně

ÚČELNÉ - PRAKTICKÉ - PROSTORNÉ

svetla-chodba-skrin.jpg

Dodáváme a vyrábíme kvalitní vestavěné skříně. Široká škála a výběr materiálu umožňuje design a tvůrčí pohled na vestavěnou skříň v každém interiéru. Výroba vestavěné skříně na míru Vám splní dvě důležité věci. Zvětší úložný prostor a dokáže se začlenit s vaším interiérem. Současná nabídka materiálů, doplňků a kombinací barev Vám nabízí široké využití vestavěných skříní nejen pro uložení oděvů, v ložnici a chodbě.

Vestavěné skříně a šatny na míru

Moderním a praktickým prvkem nového bydlení jsou samostatné šatny. Vyrobíme a sladíme vaše požadavky šatny a vestavěné skříně. Vyrobíme a dodáme kompletní zařízení interiéru nábytkem na míru. Vyrobíme Vám k vestavěné skříni postel a noční stolky ze stejného materiálu a sladíme celkový pohled a dojem nového interiéru. 
 
Správně navržená vestavěná skříň Vám zvětší úložný prostor a získá prostor pro další využití obytného prostoru. Pro představu máme pro Vás připraveny vnitřní moduly skříní ze kterých můžete čerpat k sestavení nové vestavěné skříně.

cenik_akce_240_19.jpg cenik_akce_240_18.jpg
 

Ceny vestavěných skříní na míru se určují dle vybraných materiálů, vnitřního dělení, kování, použitých rámů a výplní dveří.

Ceny skříní jsou možné již od 13400,- Kč za jeden běžný metr.

Poptejte zdarma cenu vestavěné skříně, napište rozměry a přibližnou představu, nebo nás navštivte, adresu a kontakty najdete zde.

Na některé z našich realizací se můžete podívat v sekci realizace, může také posloužit jako zdroj inspirace.

 

Vnitřní rozdělení vestavěné skříně

 

Moduly skříní

 

Rámy dveří

 

Výplně dveří

 

Varianty otevírání dveří

 

IMG_20220120_174421_0.jpg