Rustikální kuchyně na míru

Rustikální kuchyně na míru

Rustikální kuchyně na míru, neboli kuchyně v selském stylu, nikdy nevyjdou z módy. Vždy si najdou své obdivovatele nebo prostor, do kterého se hodí, ať jsou to rustikální kuchyně do starých domů, či na chalupu. Pro milovníky tohoto  stylu vyrábíme kuchyně, které chytnou za srdce každého, koho učaroval tento styl. Takové kuchyně jsou chloubou paní domu a právem i jeho srdcem, kde se odehrávají setkání všech členů domácnosti. Součástí rustikálních kuchyní jsou doplňky, které dotváří konečný perfektní vzhled kuchyně. Samozřejmostí jsou i spotřebiče v rustikálním duchu. Z těchto kuchyní dýchá atmosféra útulného domova, kde se každý cítí velmi příjemně. Navrhnout a zrealizovat takovou kuchyň na míru, která splní tyto nároky vyžaduje zkušenosti a zázemí kvalitní výroby!

Rustikální kuchyně na míru můžou mít mnoho tváří, pomůžeme Vám najít tu Vaši. Nabízíme všechny prvky, které rustikální kuchyně umožňují. Vždy vyrábíme kuchyně na míru. Navrhujeme a vyrábíme kuchyně v celé šíři tohoto stylu: od klasiky po styl „Provence“ známý z jižní Francie či „Skandinávského“ stylu. Vždy jsou to kuchyně trvalé hodnoty s důrazem na kvalitu a funkčnost. Propadněte i vy tomuto stylu a vneste do svého domova pocit bezpečí, útulnosti a naprostého klidu. Budete spokojeni jak s výslednou kvalitou, tak s provedením a špičkovým přístupem. Nechat si realizovat rustikální kuchyně na míru od nás je opravdu tou nejlepší  volbou, která se vám v budoucnosti osvědčí.

Rustikální styl

gal-849-big.jpg gal-845-big.jpg

Patina Rustikal dokáže vytvořit iluzi anglického šlechtického sídla nebo staré horské chaty, ale stejně dobře poslouží i v soudobých a moderně laděných interiérech.

Provence

gal-883-big.jpg 34264532 Provence.jpg

Tónovaná patina Provence jemně zdůrazňuje průběh frézování a přirozenou strukturu povrchu světlých fólií. Ručním patinováním hotových výrobků vznikají dvířka s naprosto originálním vzhledem a pocitem něčeho důvěrně známého. Navozuje uvolněnou atmosféru slunného středomořského pobřeží.

Skandinávský styl

Světlejší patina decentně podtrhuje vybrané tvary frézování. Patina dodává kuchyňským dvířkům vizáž roky prověřené klasiky. Tento vzhled je v současnosti velmi oblíbený. Střízlivá elegance báječně zapadá do oblíbeného rámce čistého severského designu, vše na míru.

gal-1365-big.jpg rustikal.jpg

 Kuchyňská dvířka od české firmy Trachea

Nedílnou součástí kuchyně na míru je samozřejmě jídelní stůl, který umíme vyrobit ve stejném dekoru, navíc nevyrábíme jenom rustikální kuchyně! V tomto stylu můžeme vyrobit celé interiéry, například sladit kuchyni s jídelnou a obývacím pokojem, či realizovat ložnici nebo předsíň. Tyto realizace jsou vhodné zejména při rekonstrukci starých domů a usedlostí a jako vybavení stylové chalupy.

Nemusíte se bát ani o to, že by to poté v kombinaci s moderními prvky vypadalo nevhodně anebo špatně, tento tradiční domácký nábytek se totiž skvěle hodí i k modernějším kusům, záleží  jenom na vás, jak vybavíte zbytek interiéru a jak celou tuto záležitost pojmete.

U nás nejste omezeni nabídkou typových – předem daných – řad kuchyňských skříněk. Bez problémů si můžete navrhnout vlastní atypické kusy kuchyňského nábytku. Kuchyně na míru je proto ideálním řešením pro vybavení atypických prostor. 

Vhodným doplněním těchto tradičních kuchyní jsou i spotřebiče, dřezy a baterie ve stejném duchu, které vám také nabízíme.

Přesvědčte se, že kuchyně Stach je ta správná volba. Kuchyně na míru je možné realizovat v okresech Ústí nad LabemTepliceDěčínLitoměřice a také i z Roudnice nad Labem či Praha. Po dohodě i v dalších okresech.

kuchynestach.cz