Realizace pro investiční společnost v Praze

Představujeme vám realizaci pro investiční společnost WCA international. Jedná se o vybavení nábytkem, stoly i další části, jako pulty v relax zóně, kuchyně i celé nábytkové koplety či obklady stěn. V následujících krocích u jednotlivých fotografií napíšeme krátký popis, pojďme na to ...

DSCF8562.jpg

Konferenční místnost kde naším úkolem bylo udělat obložení stěn mezi okny a samozřejmě také velké stoly.

 

 

DSCF8570.jpg

Vlevo celá nábytková stěna s bílými skříněmi a velkým obloženým "oknem" kde se dá pohodlně usadit, designové a na míru dělané polstrování je i na bocích a na horní části. Ve výklenku se tak dá pohodlně sedět, ležet ....

 

 

DSCF8576.jpg

Jedna z kanceláří kde je opět obložení stěny u okna, velký stůl z moderní černé matné MDF desky (ta je i za velkou televizí/monitorem) a hlavně velká stěna s mnoha úložnými prostory. V místech nad podlahou jsou výsuvné boxy v dekoru dřeva. Ve zbytku stěny jsou úložné prostory a to i za částí s velkou obrazovkou.

 

 

DSCF8593.jpg

Malá konferenční místnost s velkým stolem kde uprostřed stolu jsou zásuvky a přípojná místa pro zasedající a jejich notebooky i mobily. Obložení za velkou obrazovkou materiálově koresponduje s již zmíněným stolem.

 

 

DSCF8584.jpg

Nacházíme se v odpočinkové části a srdci firmy. Zde je k dispozici plně vybavená kuchyň s vestavěnou lednicí, myčkou, kávovarem a samozřejmě také mikrovlnkou. Pracovní deska i velká deska barového stolu jsou z masivu.

 

 

DSCF8602.jpg

Zde je pohled na relaxační část z druhé strany kde jsou dvě oddělené malé odhlučněné místnosti pro vyřízení třeba důležitého hovoru pěkně v tichu, jsou tu pulty s možností připojení do sítě.

 

 

DSCF8610.jpg

Také kancelář s velkým stolem v černém matu a stěnou kde střed je ze stejného dekoru jako stůl. Ve spodní části stěny zásuvky, vlevo, vpravo a v horní části stěny stejně jako v předešlé kanceláři úložné prostory. Nechybí také efektní obložení stěn mezi okny.

 

 

DSCF8630.jpg

Dostáváme se nakonec, k recepci. Celá recepce je z černého matu, ale obložena je panely z tzv tahokovu, je to v podstatě kovová lakovaná mříž která je natažena na černé desce, ze stejného materiálu je také obložení stěny s velkou obrazovkou, kde z druhé strany je kryptomat, v něm si můžete směnit své kryptoměny. Zelená svítící led linka v horní části značí, že momentálně u kryptomatu nikdo není, při obsazení, svítí červeně. Vzadu a vpravo mezi okny opět obložení a velké uzamykatelné bílé skříně.

A jsme na konci prohlídky jedné z náročnějších realizací, dalo nám to všem hodně zabrat, ale výsledek stojí za to ...

 

logo kuchyně_8.JPG