Nová kuchyň na zakázku od kuchynestach.cz

Kombinace bílého lesku, černých úchytů, spotřebičů a pracovní desky v dekoru Měsíční kámen dopadla na výbornou, obzvlášť do menšího atypického prostou, kde se muselo více věcí vyřešit, ale poprali jsme se s tím na výbornou a výsledkem je krásná kompletně vybavená kuchyně.

Ani v této kuchyni na míru nechybí všechny potřebné spotřebiče, které jsou tentokrát od oblíbené značky Whirlpool (myčka, trouba, mikrovlnka, indukční varná deska a odsavač). Granitový dřez s baterií a dávkovačem v černé barvě od společnosti Alveus. LED pod horními skříňkami dostatečně osvětlí celou hlavní část kuchyňské pracovní plochy. Potravinová skříň je řešena s vnitřními výsuvy pro lepší organizaci a přehled, toto řešení je velmi praktické a je u našich zákazníků čím dál tím více v oblibě. Zkrátka co jinde může být problém, u nás je samozřejmost.

Realizace kuchyně na míru se nachází v okrese Ústí nad Labem, ale není žádný problém realizovat vaši vysněnou kuchyni i mimo okres Ústí nad Labem. Často realizujeme kuchyně nebo skříně či další nábytek na míru v okresech Teplice, Litoměřice, Roudnice nad Labem, Praha, nebo Česká Lípa, Lovosice, Most atd. Za sebou máme i několik kuchyní v Německu a další je v plánu. 

Neváhejte nás kontaktovat, kuchynestach.cz je tu pro vás, problémy vyřešíme, s kuchyní poradíme!