Každá malá kuchyňka je trochu výzva

Malá kuchyňka může být výzvou, ale s kreativitou a dobrým plánováním můžete vytvořit funkční a esteticky příjemný prostor. 

Mich.JPG  

Tato malá kuchyňka je z dekoru U960 ST9 Onyxově šedá a to jak korpusy tak i dvířka, pracovní deska je dekor tmavého kamene. Krásně ladí černé spotřebiče, dřez a černé úchty.

Několik rad pro malou kuchyň

Minimalizujte nábytek

Dobře organizujte zásoby: uchovávejte potraviny a náčiní v průhledných nádobách a popisujte je. To vám umožní snadno najít to, co potřebujete, a udržet kuchyňku uklizenou.

Rozumný výběr doplňků: omezte počet doplňků na minimum. Méně dekorací vytvoří pocit většího prostoru.

Dobře plánujte uspořádání: dbejte na to, aby jste měli snadný přístup ke všem nezbytným věcem. Uspořádání by mělo být logické a efektivní.

Využijte prostor na stole: pokud nemáte dostatek místa na pracovní desce, můžete použít stolovou desku nebo podložku na sporák, aby jste získali více pracovního místa.

Investujte do kvalitního úložného nábytku: nábytek s vestavěným úložným prostorem, třeba koše na odpadky - sortér, vám může pomoci udržet kuchyňku uklizenou.

Pracujte s vertikálním prostorem: pokud máte vyšší strop, můžete využít horní skříňky a regály, aby jste získali více úložného místa, zde například hluboké skříňky i nad lednicí

ohi.JPG

 

logo kuchyně_18.JPG