Výrobci dvířek prodlužují záruky na 7 let

 

Hned tři čeští výrobci dvířek, firmy Trachea, Grena a Hartman se rozhodli prodloužit záruku na fóliovaná dvířka záruky až na 7 let. Pro tyto výrobce jsou fóliovaná dvířka pravděpodobně nejprodávanějším typem dvířek. Zde citujeme.

Trachea:

7_zaruka.png

Fóliovaná dvířka tvoří páteř našeho výrobního programu a nezávislé testy opakovaně prokazují, že výrobky T.classic jsou nejlepší na trhu. Pochopitelně nás to těší a abychom část radosti přenesli i na vás, naše odběratele, rozhodli jsme se prodloužit záruku na skryté vady o další dva roky.

 

 

 

Hartman:

 

záruka 7 let.png     ceska-kvalita.png

 

Našim výrobkům věříme, proto od 20.4.2018 prodlužujeme záruční lhůtu fóliovaných dvířek na 7 let !

 

Pravděpodobně nebude dlouho trvat a sedmiletou záruku zavedou i ostatní výrobci fóliovaných dvířek. U nás pochopitelně preferujeme kvalitu a tak v naší nabídce nechybí kompletní nabídka těchto výrobců. Firma Trachea, Grena i Hartman jsou čeští výrobci s dlouholetou tradicí výroby nábytkových a kuchyňských dvířek se kterými i naše firma již řadu let spolupracuje. Přijďte se přesvědčit do naší vzorkové prodejny nebo chcete-li kuchyňského studia kde pochopitelně nechybí vzorky dvířek nejen těchto dvou výrobců. Vzorky pravidelně aktualizujeme a sami výrobci se starají o to aby pro vás, naším prostřednictvím dokázali nabídnout a ukázat vždy nejaktuálnější a kompletní nabídku. 

 

Kde nás najdete.