VÝJIMEČNÁ LEDNICE PRO NÁROČNÉ UŽIVATELE A MILOVNÍKY VÍNA

LA7991bc_NS.png

Americká lednice s vinotékou Concept LA7991bc BLACK

Milujete výjimečnost a chcete ji najít i ve svých spotřebičích? Pokud ano, zajisté oceníte třídveřovou americkou lednici Concept LA7991bc, která uspokojí nejen náročné uživatele, ale i všechny milovníky vína. Představuje speciální model, který je kombinací chladničky, mrazáku a vestavné vinotéky. Tato prémiová lednice s vnitřním objemem 548 l osloví nejen svou funkčností, ale především exkluzivním konstrukčním zpracováním a přehledným vnitřním uspořádáním.

LA7991bc_2.png

Osobní someliér s automatickým nastavením teploty

Chcete si své oblíbené víno vychutnat opravdu naplno? Pak jistě víte, že velmi důležitou roli hraje teplota skladování. Nemusíte být zkušený someliér a znát správné teploty jednotlivých vín. Lednice to zvládne za vás. Stačí zvolit druh vína a vinotéka automaticky nastaví vhodnou teplotu skladování. Díky správné teplotě bude chutnat pokaždé skvěle, ať už s partou přátel nebo jen tak, jak to máte rádi … ve dvou při svíčkách.

LA7991bc_4.png

Police z bukového dřeva pojmou 16 lahví vína 
Vinotéka je vybavena 4. dřevěnými policemi, které podtrhnou elegantní vzhled celé lednice a zároveň udrží ideální vlhkost vhodnou pro dlouhodobější archivaci vína. Vinotéku můžete využít k chlazení jakýchkoliv nápojů. Prosklená dvířka vám poskytnou neustálý přehled o vnitřním obsahu. Pokud své zásoby vyčerpáte, můžete celý prostor vinotéky vypnout a snížit tak spotřebu energie.

Praktická zásuvka se servírovacím prkénkem
Spodní část vinotéky tvoří prostorná dřevěná zásuvka s vyjímatelným prkénkem. Uskladníte v ní jakékoliv nápoje i potraviny, které potřebujete uchovat chlazené. Zásuvka disponuje objemem 13,5 l a pojme až 18 plechovek piva.

Je vybavena moderním způsobem otevírání push to open a teleskopickými pojezdy, které zajišťují velice komfortní obsluhu.

dhg.png

Zásoba ledu kdykoliv při ruce
Především v letních měsících potěší výrobník ledu umístěný na dvířkách mrazáku, díky kterému si můžete vychutnávat osvěžující nápoje kdykoliv máte chuť. A co víc? Zásobník plný ledových kostek můžete vyjmout a vzít s sebou kamkoliv zrovna potřebujete.

Prodlouží čerstvost potravin
Fresh zóna disponuje nižší teplotou a optimální vlhkostí, která je řízena vlhkostním ochranným filmem a speciálním těsněním. Přináší až dvojnásobné prodloužení skladovací doby a trojnásobné prodloužení čerstvosti uložených potravin. 

LA7991bc_1.png

Další důležité funkce a parametry

  • Beznámrazový systém Total No Frost
  • Invertorový kompresor
  • Funkce Power Cool/Power Freeze
  • Metal cooling
  • Alarm nedovřených dveří
  • Dotykové ovládání
  • Užitný objem chladničky: 207 l
  • Užitný objem mrazáku: 214 l
  • Užitný objem vinotéky: 127 l

Americká lednice s vinotékou Concept LA7991bc BLACK v naší nabídce.

logo kuchyně_15.JPG