TOP TIP! : HALIFAX & SUPERMAT

Čas od času se objeví fenomén, který poblázní celý svět. Mezi dekory dřeva je to momentálně dub halifax. Je všude! Nikdo neví proč, ale opravdu se líbí a dobře prodává. Jsme rádi, že jej máme v nabídce. Dokonce dvakrát. Jako fólii a jako dekor LTD.

 

O dekoru 1180 dub halifax synchro jsme psali už několikrát, ale přesto vám jej chceme připomenout ještě jednou, tentokrát v luxusní kombinaci s fólií 2–01 bílá supermat.

1947a_f1180.jpg

Kuchyně v této kombinaci je dokonalá. Barevný soulad a čisté linie vytvářejí nadčasovou eleganci a velice pozitivní atmosféru.

 

1949a_f1180.jpg

Co ložnice? Harmonická, uklidňující, moderní, ale současně dýchající něčím tradičním, známým a útulným.

 

1948a_f1180.jpg

Maličkosti rozhodují! Díky jemnému akcentu halifaxu získala bílá hala duši. Bez něj by byla pořád moderní, ale bohužel sterilní.

 

I když to není důležité, pátrali jsme po tom, kde přišel tento dekor ke svému přízvisku. Víte, co jsme zjistili? Nic. Snad prý je to kanadský dub. To by mělo logiku – Halifax je hlavní město vymrzlé kanadské provincie Nové Skotsko a vzešla odtud už nejedna pěkná věc. Uhodnete, jak naši dědečkové a pradědečkové říkali prvním bruslím, které se na boty upínaly drapáky a dotahovaly šroubem? Inu ano: halifaxky.
To ovšem s naším dubem moc nesouvisí. Co naopak souvisí, jsou příspěvky, v nichž jsme vám tento dekor už několikrát představovali. 

 
 Dub halifax, to je skutečně TOP TIP!