STRIKER 2.0 – 3v1 – zametá, vysává a mopuje. Jednoduše a účinně.

948206_7-600x300.jpg

Robotický vysavač Striker 2.0 je především jednoduchý robot s velkým sacím výkonem. Neutrácíte u něj horentní sumy za složité programy a zbytečné funkce, nebo WiFi konektivitu. Ty zatěžují Vás a také baterii, jejíž výkon tak účinně snižují. Pokud tedy chcete funkční robotický vysavač pro každodenní čištění o který se navíc nemusíte příliš starat, pak je Striker 2.0 ten pravý pro Vás.

Vysavač díky svému kompaktnímu designu (výšce pouhých 7cm a průměru 26,5cm) dosáhne do ještě méně přístupných míst vašeho bytu. Na svém těle nese ochranný pruh proti potlučení nábytku, protože pouze jemné mechanické dotyky ho donutí měnit směr pohybu. Vysavač samozřejmě disponuje nezbytnostmi jako jsou snímače proti pádu v blízkosti schodů nebo jiných překážek. Dva dlouhé a měkké postranní kartáče, které dosáhnou do nepřístupných zákoutí.

Na jedno nabití, které trvá 4 hodiny, vydrží robot pracovat 55-60 minut. Změna barvy prosvětleného spínače signalizuje úroveň zbývající energie. Ta se s klesajícím napětím mění z modré (plně nabito) na zelenou (v provozu) až po červenou (vybitá baterie).

Pro svou mopovací funkci jednoduše využívá omyvatelného hadříku z mikrovlákna, který nejlépe umístěte lehce provlhčený a který odstraňuje z povrchů nejjemnější roztoče a prach. Ale i jeho suché přichycení je účinné – v takovém případě využívá přirozené schopnosti polyesteru a polyamidu (neboli mikrovlákna) – které při suché aplikaci vytváří elektrostatickou sílu a jako magnet přitahuje částice prachu.

Ideální pro seniory! Pod skříňky, pod postele, pod křesla – vysávání bez ohýbání zad.

948206_HQ-540x540.jpg 948206_4.jpg 948206_5.jpg

Cena je 3.999,- což z něj činí ideální volbu.

Baterie 14,4 V (850mAh Ni-Mh)
Kompaktní rozměry: Výška pouhých 7cm! Průměr 26,5cm!
Hlučnost 63 dB
Multipodkladový – koberce i pevné podlahy
Hmotnost 1,7 kg
0,3 l objem na nečistoty
2 boční rotační kartáče (+2 náhradní)
Příslušenství v balení: nabíječka, 2x náhradní rotační kartáč, náhradní filtr.

Ideální pro každodenní jednoduché a levné použití, bez nutnosti složitého nastavování a programování.

 

Zakoupit produkt můžete zde