Rozšíření nabídky dřezů a baterií

 

Vážení zákazníci, nově jsme navázali spolupráci s firmou SCHOCK.

4984029.jpg

 _f_41Grando-M-100.png

Jedná se o jednoho z předních výrobců dřezů a baterií, a co víc, SCHOCK je německá společnost která vymyslela kamenný dřez! Pojďme si něco málo o této firmě a jejích produktech povědět.

 

  • Schock je vynálezcem kamenného dřezu. Kořeny má firma sice v Německu, ale s nástrojem zvědavosti, závazku a odvahy spoléhají na standardy globálního trhu.
  • Křemenný kompozitní dřez znovu a znovu obnovovali. Jak? Tak, že představivost a inovaci barevně malovali na stole, v laboratoři - a tím vytvořili přes 200 modelů křemenných kompozitních dřezů ve 40ti barevných provedeních, ale také zajistili budoucnost v tomto oboru.
  • S vlastní technologií a více než 90ti patenty nechce jít SCHOCK jen o krok dál, ale chce být o dva kroky vpřed. To platilo i před 35ti lety, když vynalezli kamenný dřez, stejně tak jako dnes, kdy přes 60% dřezů vyráběných firmou SCHOCK vyvážejí do celého světa.

1978.jpg

 

POVRCHY, KTERÉ JSOU VŠECHNO MOŽNÉ. JEN NE POVRCHNÍ.

SCHOCK nabízí dva různé křemenné kompozitní materiály CRISTADUR® a CRISTALITE®, z nichž jsou dřezy vyrobeny. Jak nejlépe poznáme rozdíl mezi těmito materiály? Rukama! Povrch materiálu CRISTALITE® působí kamenně a mírně drsně; patentovaná, extrémně jemná struktura materiálu CRISTADUR® naproti tomu zaujme hedvábně hladkým dotekem. Zatímco prémiový povrch materiálu CRISTADUR® zaujímá na trhu křemenných kompozitních dřezů výhradní vedoucí postavení, CRISTALITE® je naší oblíbenou klasikou, která se neustále objevuje v mnoha nových senzačních módních barvách. Oba materiály mají jednu věc společnou: jedinečnou kvalitu výrobků, která vzniká jen tam, kde se věci dělají ručně a s láskou. Dřezy vyrábějí zkušení pracovníci vlastníma rukama a z nejlepších regionálních materiálů. Pracují vždy také se smyslem pro detail, s citem pro trendy a se srdcem otevřeným nevšedním věcem. Díky tomu určuje SCHOCK nová měřítka.

schock materiál.jpg

 

VÝHODY MATERIÁLU A DALŠÍ INFORMACE

Dřezy SCHOCK jsou složeny z 80% z křemíku, nejtvrdší složky žuly. CRISTADUR® a CRISTALITE® PLUS jsou speciálně vyrobeny pro potřeby v kuchyni. Každodenní používání na nich nezanechá stopy.

barvy.jpg

Technologie materiálu

  • Od vynálezu křemenného kompozitního dřezu jsou neustále vyvíjeny a definovány nové standardy. Jemná struktura materiálu způsobuje, že se nečistoty a bakterie neusazují na povrchu.

Vzorky, katalogy. Vše máme připravené s možností objednání.