Pojďme se trochu zchladit s retro lednicí Gorenje

Gorenje VW.jpg

 

Představujeme vám lednici inspirovanou legendárním VW »Bulli« Minibusem. Spojuje svobodného ducha 50. a 60. let s novou vyspělou technologií, a proto je perfektní spojením minulosti a budoucnosti. K dispozici také v barvě bordó v kombinaci s champagne spolu s VW logem a chromovanými dekorativními prvky.

 

Jděte do retro!

retro_ambient_specialedition_blue.jpg

Kuchyně je obvykle tím nejpředvídatelnějším místem v domě, avšak nemělo by tomu tak být. Je přeci srdcem domácnosti, místem, kde vznikají vzpomínky. Jelikož tam trávíme spoustu času, měla by kuchyně evokovat nejen pocit domácí pohody, ale odrážet i náš vnitřní smysl pro styl. Vytvoření kuchyně s osobností nejenže přidává na jedinečnosti, ale dává celému obydlí nový charakter. 

Moderní retro: inspirace z poloviny století pro vaši kuchyni. 

Pokud chcete, aby zašel vzhled Vaší kuchyně dál než jen  klasickým, umírněným směrem, vyzkoušejte zapojit smysl pro retro styl. Retro interiéry inspirované 50. a 60. léty nabízejí jedinečný a líbivý styl a opět se stávají vyhledávaným trendem v interiérovém designu. Avšak odvážné vzory a neotřelé barvy retro stylu nejsou pro bojácné povahy. Retro Vaši kuchyni učiní kouzelným místem - volba je na Vás! 

Přečtěte si následující rady a naučte se znovu vytvořit přitažlivý retro styl z poloviny minulého století ve své kuchyni. 

1. Barevné kombinace

Pravidlo číslo jedna: buďte odvážní! Barva je základem pokoje, tak si dobře rozmyslete, jaká barevná schémata se budou do Vaší retrem inspirované kuchyně nejlépe hodit. Pohrajte si s černou a bílou, měkkými pastelovými barvami jako například světle modrou a béžovou a odvážnějšími barvami jako červenou, limetkově zelenou, oranžovou, tyrkysovou a šedou. 

2. Odvážné vzory

Jednoduché, opakující se geometrické tvary a motivy, jako například příbory, zvířata a ovoce kombinované s odvážnými a někdy i kontrastními barvami jsou ztělesněním ikonického retro designu. Využijte jich při modernizace zdí Vaší kuchyně nebo do prvku jako například obkládaček, polštářů, ubrusů nebo osvětlovacích  prvků. 

retro_ambient_specialedition_red.jpg

3. Grafické prvky a umělecké doteky

Jednoduchá grafika nebo umělecká díla inspirovaná Pop Artem jsou vynikajícím způsobem jak dodat trochu retro šarmu i do jinak moderního interiéru. Pokud chcete vytvořit dramatický vizuální efekt, zvolte si velkoformátové umělecké dílo. 

 

4. Moderní napodobeniny retro spotřebičů

Kuchyně by měla být nejen krásná, ale i funkční. Vybavte ji moderními napodobeninami retro spotřebičů, které využívají současné technologie, ale mají retro vzhled. Při výběru dominantních retro kusů hledejte odvážné barvy a zaoblené hrany, které dají prostoru jedinečný nádech retra. 

 

5. Ikonické retro designové prvky

Posuňte svůj retro interiér o krok dál a vzdejte hold polovině minulého století ikonickými designovými kousky ve Vaší kuchyni. Odlište se od davu starší lampou nebo se vraťte v čase s parádní retro ledničkou a barovými židlemi s 50. let. Jste připraveni na něco ještě odvážnějšího? Pořiďte si blikající neonový nápis. 

 

Detail produktu a možnost objednání zde