OBKLADOVÁ DESKA S POTISKEM

Prostor mezi spodními a horními skříňkami kuchyňské linky lze řešit mnoha způsoby. Ten, který vám chceme představit se jmenuje T.board. Jde o sendvičovou desku (polyetylénové jádro mezi dvěma tenkými hliníkovými pláty) s dekorativním potiskem podle vlastního výběru.
Materiál je lehký, ale přitom pevný a hlavně: lze jej snadno opracovat běžným ručním nářadím. Jakékoliv úpravy rozměrů nebo třeba zhotovení otvorů pro zásuvky lze přesně zaměřit a provést na místě při montáži! K ní, mimochodem, stačí pár kapek lepidla Mamut a je hotovo.

SPECIFIKACE

 
Kvalitní kompozitní deska je kombinací dvou lakovaných hliníkových vrstev tloušťky 0,21 mm na polyetylénovém jádru. Díky této konstrukci je deska lehká, přitom ale pevná a odolná. Zvolený motiv dekorativního potisku T.overface je po natištění vytvrzen UV zářením a opatřen ochrannou vrstvou laku.

 

PŘEDNOSTI

 
● JEDNODUCHÉ OPRACOVÁNÍ BĚŽNÝM RUČNÍM NÁŘADÍM
● MOŽNOST VRTÁNÍ OTVORŮ A ÚPRAV ROZMĚRŮ AŽ PŘI MONTÁŽI
● TEPLOTNÍ ODOLNOST MATERIÁLU 100 st.C
● SNADNÁ A NENÁROČNÁ ÚDRŽBA
● LEHKÁ MANIPULACE I S ROZMĚRNÝMI DESKAMI

 

TECHNICKÉ PARAMETRY

 
tloušťka desky: 3 mm
maximální formát tisku: 3. 050 × 1.500 mm
měrná hmotnost: 3.250 g/m2
požární odolnost: B-S1, d0

 

Motivy potisků jsou takřka neomezené. Samozřejmě existuje možnost opatřit si a nechat natisknout vlastní motiv – ať už z komerční databáze nebo na míru zhotovený.  

Pojďte se podívat, co T.board dokáže v interiéru!

 

9009_barevn_strka.png

Motiv 9009 Barevná stěrka  
Stěrka je moderní a velmi pěkné řešení. Zato stěrkování je „práce pro vraha“ a navíc práce nikterak levná. My umíme „vystěrkovat“ za půl hodiny, vám stačí jen vybrat si odstín….

 

9003_svtlcihlovze.png

Motiv 9003 Světlá cihlová zeď  
Přiznaná cihla umí v interiéru divy! Je skutečně parádní. Ale s její údržbou je to o poznání horší. Tuhle však stačí otřít vlhkým hadříkem.

 

9005_slzikovplech.png

Motiv 9005 Slzičkový plech  
Pro někoho hrůza, pro jiného krása. Každopádně nikdo by plech nechtěl ani montovat, ani udržovat. T.board vypadá stejně, ale chová se lépe…

 

9006_industrial.png

Motiv 9006 Industrial  
Možná si tento interiér pamatujete ze seriálu Trendesign. T.board jej proměnil k nepoznání, a to během půl hodiny a levněji, než byste čekali.

 

9002_tmav_cihlov_ze1.png

Motiv 9002 Tmavá cihlová zeď  
O cihle jsme už mluvili. Dekor je tak věrný, že si musíte sáhnout, zda opravdu nenahmatáte spáru. Nenahmatáte, je to tisk. Ale dokonalý tisk!