Objevte vášeň k vinotékám DiVino od Candy

Zjednodušte si svůj život a obstarávání Vašeho vinného sklípku s DiVino, řadou vinoték s italským srdcem, jejíž design doplní atmosféru oslav výjimečných událostí s Vašimi přáteli nebo rodinou.

Vinotéky DiVino uchovají víno v optimálních podmínkách, splní jakékoliv Vaše požadavky a hodí se svým designem do jakéhokoliv prostředí, od kuchyně přes obývací pokoj až po kancelář. Candy nabízí tři verze vinoték DiVino, díky kterým pro Vás bude servis správně vychlazených vín radostí.

triplette_21bottiglie.jpg

DIVINO - 21 LAHVÍ

Úsporná kompaktní vinotéka, kterou snadno umístíte i do malého prostoru s kapacitou až 21 lahví.

 

triplette_41bottiglie.jpg

DIVINO - 41 LAHVÍ

Perfektní řešení v případě, že chcete udržet Vaše vína v optimálních podmínkách a sdílet radost s Vašimi přáteli a rodinou.Tento model disponuje kapacitou až 41 lahví a je možné ho ovládat na dálku pomocí Vašeho mobilního telefonu a aplikace Candy simply-Fi*.

* Konektivita je dostupná pouze u vybraných modelů.

 

triplette_72bottiglie.jpg

DIVINO - 72 LAHVÍ

Červené či bílé víno, šampaňské, a všechny druhy pohromadě ve  vinotéce DiVino s kapacitou 72 lahví: perfektní možnost, jak skladovat všechny druhy vín pohromadě. Vinotéky DiVino s Vámi spolupracují kdykoliv a kdekoliv se právě nacházíte díky aplikaci simply-Fi.

 

INTUITIVNÍ UŽIVATELSKÉ ROZHRANÍ

interfaccia_1920x720.jpg

Vinotéky DiVino nabízí snadné intuitivní ovládání. U modelů s elektronickým ovládacím panelem si můžete vybrat program pro červená a bílá vína, šumivá vína nebo šampaňské. Případně si můžete, dle Vaší preference, zvolit vlastní teplotu mezi 7 a 18 stupni.

 

icona_gocce.png

PROSTĚ DOKONALÉ OVLÁDÁNÍ

Pokud je vzduch, kde uchováváte víno moc suchý, mohou korkové zátky lahví  vyschnout, pokud je naopak příliš vlhký, může vzduch zátku deformovat.Vinotéky DiVino zajistí 50 až 80 procentní vlhkost, dokonalou vlhkost pro skladování vína.

 

icona_arreda.png

PERFEKTNÍ A DEKORATIVNÍ ÚLOŽNÝ PROSTOR 

Elegantní dvířka s dvojitým sklem se hodí do každé místnosti. Vnitřní LED osvětlení Vám dovolí kontrolovat obsah vinotéky aniž byste ji museli otevřít. Dvojité sklo pak chrání víno před UV zářením.

 

icone_energy.png

VYSOKÁ ENERGETICKÁ ÚČINNOST    

Vybrané modely vinoték DiVino mají energetickou účinnost třídy A, ušetří tak maximum energie.

 

icona_bottiglie.png

VŠESTRANNÉ VYUŽITÍ PROSTORU

Vinotéky DiVino jsou vyrobeny z bambusu, silného, ale pružného druhu dřeva, který je vhodný právě pro podpěru lahví různých tvarů a velikostí. Jednoduché optimální řešení pro správné umístění Vašich vín!

* z ekologicky udržitelných zdrojů certifikovaných společností FSC.

Candy_logo_2.png