Nový model trouby Candy již v prodeji

Představujeme vestavnou troubu Candy FCXP825X E0/E

33702378_FCXP825X E0 E_foto_med_1.jpg

Trouba Candy nabízí zdravé jídlo, aniž byste se vzdali jeho chuti. Parní vaření je kombinací tradičního vaření: pouhým stisknutím tlačítka se uvnitř trouby vytvoří pára, tím bude Vaše jídlo zdravější a chutnější, než kdy dříve. Trouba Candy je ideální pro vaření jakéhokoli druhu jídla: masa, ryb a zeleniny, stejně jako dezertů, chleba a také pizzy. Díky modernímu a elegantnímu designu, kombinací skla, černé barvy a nerezu je ideální volbou do každé kuchyně. Disponuje jednoduchým a přehledným dotykovým ovládáním s ovládacími knoflíky je trouba Smart Steam snadno použitelná, což vám umožní plně podlehnout vášni pro vaření, aniž byste se museli prodírat komplikovanými návody k použití.

Extra velký prostor
Nabízíme troubu s objemem 80 litrů, což znamená větší pracovní prostor (0 40%) při zachování standardních rozměrů. Troubu s maximálním vnitřním prostorem lze použít jako jednu velkou zónu pro tepelnou přípravu pokrmů, které se dají najednou péct ve více úrovních.

Maximální péče
Díky inovativnímu systému šetrného dovírání dvířek nabízí trouby Hoover jemný a tichý pohyb při zavírání trouby. Tato novátorská technologie snižuje rychlost zavírání dvířek, zabraňuje prudkému přibouchnutí dvířek a poskytuje větší ochranu před opotřebením během každodenního provozu.

Recepty, tipy a triky
Recepty, tipy a triky k přípravě chutných jídel, nyní přímo na Vašem chytrém telefonu. Aplikace Candy Simply-Fi nabízí spoustu nových receptů: bramborová focaccia, pečené krevety, plněné papriky jsou jen některé z nespočetných dostupných receptů. Upusťte uzdu své fantazie a vytvořte si originální chutná jídla jednoduše a zdravěji.

Připojení
Wi-Fi trouba může být snadno ovládána konkrétní aplikací. Je to nový zážitek z vaření: vaření můžete nastavit jednoduchým klepnutím na telefon a stejným způsobem jej můžete vypnout. Aplikace obsahuje také několik chutných receptů a možnost vytvořit si vlastní osobní knihu programů vaření.

Boční pojezdy
Nerezové drátěné pojezdy, které jsou připevněny k vnitřní stěně dutiny trouby a umožňují vkládat mřížky a podnosy v různých úrovních. Teleskopické pojezdy usnadňují kontrolu stavu vaření, protože umožňují odebírání a přemisťování mřížek, nádob a plechů.

Programy
Trouba disponuje 9 pečícími programy a světlem. Vybrat si můžete z programu Statický, Rozmrazování, Pizza, Gril, Pravý horký vzduch- pečení ve více úrovních najednou, Gril + Ventilátor, Spodní ohřev + ventilátor, Wi-Fi On, Wi-Fi Reset.  
Díky Pravému horkému vzduchu- kruhovému topnému tělesu můžete při volbě programu pravý horký vzduch péct ve více úrovních najednou. Připravte si tak skvělé jídlo pro celou rodinu najednou, bez nutnosti čekání.

Bezpečnost
Tato trouba je vybavena 2 bezpečnostními skly, dětskou pojistkou, kdy se zablokují tlačítka ovládání a tangenciálním ochlazováním trouby a dvířek.

Cena
11 490,- Kč 

ikon.jpg popis.jpg

 

FCXP825X E0/E

Vestavná multifunkční trouba Timeless s maxi prostorem

80 l, Wifi + Bluetooth připojení, pravý horký vzduch, dotykový displej, ovládací knoflíky, nerezové drátěné pojezdy, teleskopické výsuvy, Soft Close

Galerie