Novinky pro rok 2023 u kuchynestach.cz

Vážení zákazníci, připravily jsme pro vás hned několik novinek v tomto roce. První novinkou je nabídka "spotřebiče ke kuchyni zdarma", respektive ke každé kuchyni jejichž cena přesáhne určitou cenovou hladinu získáváte od Kuchyně STACH spotřebiče zdarma, podmínky a podrobnosti k této akci nejdete zde.

ridi stach.png

Další novinkou je nabídka produktů, které si můžete zde na našich stránkách vybrat. Základní nabídku spotřebičů (která je stále aktualizovaná a doplňovaná) tu máme již dlouho a naši zákazníci si tak zde mohou vybrat základní spotřebiče pro svou kuchyň, co je ale od letošního roku nové, je rozšířená nabídka kuchyňského příslušenství, které si můžete z pohodlí domova vybrat pro svou novou kuchyň! Tuto sekci budeme dále rozšiřovat o nové produkty, aby byl výběr co možná největší, nahlédnout do stále se rozrůstající nabídky můžete zde.

188584.jpg 188570.jpg

Další novinkou jsou dárkové balíčky k některým kuchyním, v nichž naleznete hlavně čističe a speciální utěrky z mikrovlákna na vaše nová dvířka plus malou pozornost od kuchyně STACH.

182558.jpg182356.jpg

 

 

Kuchyně STACH – nadčasové a elegantní kuchyně pro všechny generace.

logo kuchyně_16.JPG