NOVINKY 2018: DEKORY FÓLIÍ

Společnost Trachea představila nové dekory folií, pojďme si je představit:

163 Světlá šedá lesk
Kouřově našedlému dekoru naprosto přísluší přízvisko „trendy“ v názvu řady lesklých fólií. Je jemný, střízlivě elegantní a neuvěřitelně variabilní. Můžete jej zkombinovat s jakýmkoliv dalším dekorem, ale pokud chcete radu: vsaďte na dřevinu. Výsledek vás ohromí…

163_svetle_seda_lesk.jpg

 

8–2 Texstone bílý
Nejsvětlejší z trojice „bratrských“ dekorů Texstone je moderní univerzální fólie. Motiv otisku textilní vazby je nepravidelný – místy zřetelnější, jinde jakoby setřený. Díky této nepravidelnosti působí dekor „použitým“ dojmem, který je velmi moderní.

8-2textonebily.jpg

 

8–3 Texstone šedý
Šedé odstíny jsou jak moderní, tak praktické. Jsou působivé samy o sobě, ale především disponují možnostmi téměř neomezených kombinací s jinými dekory. Strukturované provedení „textstone“ je navíc zajímavé záměrnou nepravidelností dodávající mu původnost.

8-3texstonesedy.jpg

 

8–4 Texstone okrový (hnědý)
Nejtmavší z dekorů Texstone můžeme bez rozpaků zařadit do oblíbené kategorie „vintage“. Plastická struktura a zemitá barevnost společně vytvářejí dojem léty prověřené klasiky. Ve spojení s vhodným tvarem frézování má potenciál skutečného evergreenu.

8-4texstoneokrovy.jpg

 

223 Dub Artisan
Dekor Artisanu je skvělou volbou pro toho, kdo hledá odlehčenou klasiku. Převážně světlá kresba dřeva je tu a tam doplněna tmavšími tóny, ozvláštněna suky a trhlinami, povrch fólie má navíc velmi příjemnou plastickou strukturu. Zajímavá fólie s vysokým kombinačním potenciálem.

223dubartisan.jpg

 

224 Dub Ribbeck
Tmavý Ribbeck rozbrázděný hlubokou strukturou je dubem každým coulem! Poctivý rustikální dekor vnukající dojem fortelného nábytku a zašlých časů. Ale nedejme se mýlit! V kombinaci s lehčím dekorem může zazářit i v sestavách naprosto moderních.

224dubribbeck.jpg

 

690 Kaštan
Hlavní přednosti fólie zaujmou na první pohled: decentní barevnost, autentická kresba dřeva a plastický povrch. Jejich spojení vytváří neobvyklý sametový efekt, který umocňuje dokonale vyvážený dojem, jímž kaštanový dekor působí.

690kastan.jpg

 

833 Modřín Delios
Dekor tmavého modřínu je dokonalou imitací přírodní předlohy. Barevnost a struktura jsou tak věrné, že už schází jen vůně dřeva… Opravdu nádherná fólie, která svou propracovaností a originalitou dává nábytku novou dimenzi.

833modrindelios.jpg

 

Nové dekory fólií budou v nabídce od 2. VII. 2018.

Galerie