Novinka v naší nabídce, světová značka Haier

Haier_0.jpg

Prodej domácích spotřebičů značky Haier v ČR a SR zajišťuje společnost Candy Hoover ČR s.r.o.

První domácí spotřebiče značky Haier byly uvedeny na evropský trh před více než 15 ti lety. V návaznosti na evropský úspěch byla značka Haier uvedena i na český a slovenský trh.

Přestože je značka Haier na českém trhu teprve krátce, dosáhla během minulých let několika významných úspěchů. Patří mezi ně celosvětové prvenství v kategorii chlazení, celosvětové prvenství v praní a jsme i celosvětovou jedničkou v kategorii vinoték (zdroj Euromonitor International Limited: objem maloobchodního prodeje v jednotkách na základě údajů za rok 2010).

Máme širokou škálu produktů a ať už hledáte novou chladničku, mrazák, vinotéku nebo pračku a sušičku pro perfektní péči o vaše prádlo, vřele doporučujeme vyzkoušet, jak vám naše výrobky mohou usnadnit a zlepšit kvalitu vašeho života.

K dispozici je vám také jedna z největších servisních sítí v Česku i na Slovensku, což vám při nákupu jednoho z našich produktů dává naprostou jistotu, že vše bude fungovat tak, jak má. Poskytování nejlepších služeb je pro nás nesmírně důležité a bude tomu tak i nadále.

Hlavní hodnoty značky Haier jsou design, kvalita a inovace a my se snažíme přinášet do Česka a na Slovensko produkty, které nabízejí skutečnou hodnotu.

French Door 4D Series 100-1200x800.jpg

Haier v bodech

15.4%

MALOOBCHODNÍ PODÍL V ROCE 2018

(Zdroj: Euromonitor International Limited)

$39.1

CELOSVĚTOVÝ OBRAT MILIARDA DOLARŮ V ROCE 2018

160+

ZEMĚ A REGIONY

78.000

ZAMĚSTNANCI CELOSVĚTOVĚ

122

TOVÁRNY

11

CENTRA VÝZKUMU A VÝVOJE

25

PRŮMYSLOVÉ PARKY

106

MARKETINGOVÁ CENTRA

A3FE742CMJ_wide-4-1200x800.jpg

Společnost Haier se již více než 30 let věnuje vývoji prémiových spotřebičů, které vyhovují potřebám těch nejnáročnějších zákazníků.

Společnost od jejího založení v roce 1984 dlouhou dobu vedl generální ředitel Zhang Ruimin. Ten měl vždy jasný cíl, a to vyrábět vysoce kvalitní a spolehlivé produkty. Důležitým milníkem v historii společnosti byla jeho radikální reakce na velké množství stížností na vadné chladničky. V prvním roce svého jmenování nechal tyto vadné chladničky zničit před zraky zaměstnanců pomocí velkého kladiva.

Od té doby se společnost vyvíjí s ohledem na měnící se požadavky moderního světa a dnešního spotřebitele a klade důraz na kvalitu a spolehlivost. Díky tomu nabízí prémiové, inovativní a moderní produkty.

777_5442.jpg

Některé produkty již v naší nabídce!