Nová parní trouba Candy SMART STEAM

Pečení a čištění nejen dotykem páry

Pečení v páře je zdravé, rychlé a stále více žádané. Pokrmy si zachovají svou přirozenou vůni a chuť, až o polovinu více vitamínů, minerálních látek a stopových prvků než při klasických metodách, navíc jsou krásně šťavnaté. Značka Candy představuje novou parní pyrolytickou troubu Smart Steam. Nejedná se o ryze parní troubu, ale o horkovzdušnou troubu se třemi parními funkcemi. Není ani konstrukčně podobná běžným parním troubám – zásobník na vodu je nahrazen možností nalít vodu přímo na dno trouby. Kromě páry tak lze pokrmy připravovat i klasickými způsoby, jako je horký vzduch nebo třeba gril. O čistý interiér trouby se postará pyrolýza nebo nový systém parního čištění Aquactiva.

Candy_logo_1.png

Parní pečení pro zdravé a chutné jídlo

Parní trouba Candy Smart Steam je vybavená třemi programy parního pečení s možností nastavení teploty v rozmezí 50–230°C. Voda se nalévá přímo na dno trouby, které je k tomu speciálně uzpůsobené, zvolí se jeden z programů a zmáčkne speciální tlačítko s ikonou páry v pravé části ovládacího panelu. Kromě páry je možno využít i klasické programy, v nabídce je například funkce Kynutí nebo Multifunkční, která kombinuje kruhové topné těleso a ventilátor.

Dvojitý systém čištění

Pyrolýza pro hloubkové čištění – vnitřní prostor trouby se zahřeje na 500°C a připečená mastnota se spálí na prach, který se po dokončení programu snadno vytře hadříkem. Dvířka jsou v celém průběhu pyrolýzy chlazena, takže nehrozí popálení.

PŘED A PO ČIŠTĚNÍ.png  

Aquactiva pro každodenní rychlé čištění – nový systém parního čištění zjemňuje mastnotu a usazené připáleniny, které pak lze také setřít vlhčeným hadříkem. Stačí nalít 300 ml destilované vody na dno trouby a speciálním programem Aquactiva ji zahřát na 90°C po dobu 30 minut.

Velká kapacita a bezpečnostní prvky

Trouba Candy Smart Steam je v energetické třídě A, vnitřní prostor nabízí kapacitu 70 l a teleskopické výsuvy. Dvířka mají čtyři bezpečnostní skla s tangenciálním ochlazováním. Ovládací panel tvoří displej, dva zamačkávací knoflíky a tlačítko pára. Z řady Smart Steam jsou na českém a slovenském trhu k dispozici dva modely – pyrolytická trouba FCPKS 826 XL/E a varianta bez pyrolýzy FCPS 815 XL. Na oba produkty platí 5 let záruka zdarma.