Nejtižší vestavná chladnička s technologií Total No Frost na trhu*

Vestavná chladnička
Total No Frost

Objevte život bez stresu díky nejtišší vestavné chladničce s technologií Total No Frost na trhu*

*Odkazuje na kategorii chladniček s mrazničkou dole. Test provedený ve srovnání s deklarovanou hladinou hluku u konkurence, Listopad 2020

refr-head.png

Dnes více než kdy jindy trávíme většinu času doma, kde je ticho klíčem k relaxaci a soustředění. Nová vestavná chladnička W Collection Total No Frost je nejtišší vestavnou chladničkou* na trhu a dokonale se přizpůsobí naší potřebě klidu.

Technologie ZenInverter

Extrémně efektivní, neuvěřitelně tichá

Ticho doma hraje důležitou roli v naší 360° pohodě. Nová chladnička W Collection Total No Frost je vybavena technologií ZenInverter, která maximalizuje efektivitu a minimalizuje hluk. Invertorový kompresor pracuje při nízkých otáčkách s nejnižší možnou hlučností: jeho 32dBA činí z této chladničky nejtišší Total No Frost vestavnou chladničku na trhu*.

*Odkazuje na kategorii chladniček s mrazničkou dole. Test provedený ve srovnání s deklarovanou hladinou hluku u konkurence, Listopad 2020

refr-no-frost.png

Technologie Total No Frost

Žádné starosti o vaše jídlo

Pokud jde o skladování potravin, tak právě 6. SMYSL společně s technologií Total No Frost zajišťují ty nejideálnější podmínky. Kovová stěna distribučního systému MultiFlow rovnoměrně rozvádí chladný vzduch uvnitř chladničky, zatímco vybrané zásuvky - vybavené speciálními podložkami - nabízí možnosti ke skladování delikátních potravin podle jejich potřeb a vlastností. Tyto funkce pomáhají vytvářet ideální prostor pro uchovávání všech druhů potravin v jejich nejlepší kvalitě.

refr-no-stress.png

Bezstarostná organizace vašich potravin

Prostor hraje důležitou roli při skladování a organizaci potravin. Nová chladnička W Collection Total No Frost má o 10% více prostoru*, aby nejen splnila, ale překonala očekávání ve flexibilním uspořádání prostoru pro organizaci jídla.

222wh_0.jpg