Haier - prémiové spotřebiče pro náročnější zákazníky

haier.png

Společnost Haier se již více než 30 let věnuje vývoji prémiových spotřebičů, které vyhovují potřebám těch nejnáročnějších zákazníků.

image003.jpg

„Haier – jednička na světě“

Společnost od jejího založení v roce 1984 dlouhou dobu vedl generální ředitel Zhang Ruimin. Ten měl vždy jasný cíl, a to vyrábět vysoce kvalitní a spolehlivé produkty. Důležitým milníkem v historii společnosti byla jeho radikální reakce na velké množství stížností na vadné chladničky. V prvním roce svého jmenování nechal tyto vadné chladničky zničit před zraky zaměstnanců pomocí velkého kladiva.

Od té doby se společnost vyvíjí s ohledem na měnící se požadavky moderního světa a dnešního spotřebitele a klade důraz na kvalitu a spolehlivost. Díky tomu nabízí prémiové, inovativní a moderní produkty.

"Pochopili jsme, že musíme být otevření potřebám našich zákazníků a naslouchat jim. Jen díky tomu můžeme nabízet spotřebiče, které jim skutečně usnadní život. Náš sortiment neustále modernizujeme a rozšiřujeme a díky tomu jsme se za posledních deset let stali životním partnerem našich zákazníků a celosvětovou jedničkou v kategorii domácích spotřebičů."

no1.png

Již 13 let po sobě je Haier celosvětovou jedničkou v kategorii domácích spotřebičů! 

Díky společné filosofii s firmou Haier vám také přednostně jejich spotřebiče nabízíme, věříme, že do kvalitní kuchyně patří kvalitní spotřebiče.

h cooking.png

Produkty společnosti Haier jsou dostupné také naším prostřednictvím zde.Všechny produkty Haier lze u nás také objednat.

logo kuchyně_12.JPG