Emanuele Ridi představuje italské spotřebiče Candy

E Ridi.jpg

Dejte i vy přednost tradiční evropské značce

Itálie, tradice a láska k vaření a péči o domácnost, to jsou atributy, které spojují Candy a kuchaře Emanuele Ridiho, jenž se stává tváří této značky. Tato spolupráce tak dává vyniknout kráse a funkčnosti spotřebičů Candy.

Kuchyně STACH jsou také partnerem této firmy, v nabídce máme všechny spotřebiče této Italské značky. Některé spotřebiče jsou k vidění i v našem kuchyňském studiu, můžete si na ně tak sáhnout a vyzkoušet. Připraveny máme pro vás zajímavé ceny, umíme poradit i doporučit, přijďte se podívat.

Znamenitá italská kreativita a design konečně u vás doma.

 

Candy_logo.png

V Candy byla vyrobena první italská pračka v roce 1945 a na konci 50. let byla v Candy zkonstruována moderní pračka s předním plněním, která se v Itálii stala synonymem praní.

Dnes je Candy mezinárodní značkou a nabízí kompletní sortiment volně stojících i vestavných domácích spotřebičů, funkční design made in Italy a skvělý výkon. V průběhu posledních desetiletí se cíl společnosti nezměnil:

Naplňovat požadavky spotřebitelů stále dokonalejšími produkty, 
avšak snadno ovladatelnými a dostupnými pro všechny.

 

 

O Emanuelovi

Emanuele Ridi se narodil v roce 1973 na ostrově Elba, v městečku Portoferraio, kde získal i první zkušenosti z gastronomie. V Itálii vystudoval ekonomiku a obchod. V současnosti žije v Praze, kde vlastní restauraci MANÚ Risto & Lounge v Praze na Dětském ostrově.