Dřezy Pyramis, nově v nabídce u kuchynestach.cz

Pyramis Metallourgia A.E. je řecká mezinárodní společnost, která vyrábí a prodává integrovaná řešení v oblasti kuchyní a koupelen. Byla založena v roce 1959 a sídlí v Soluni na soukromém průmyslovém pozemku o ploše 286 000 m²; z toho 30 000 m² zabírají výrobní zařízení, skladiště a administrativní budovy.

PYRAMIS patří k předním společnostem mezi výrobci ocelových dřezů s výrobní kapacitou přes 1 500 000 dřezů ročně a s vývozní aktivitou pokrývající téměř 97 % výroby.

014004601.jpg 014010701.jpg

Pyramis se v souladu se svými tradicemi a vizemi rozhodla využít své dlouhodobé zkušenosti a přidat k výrobním zařízením skupiny novou továrnu na výrobu žulových umyvadel. Nová továrna bude umístěna v severním Řecku. Představuje počáteční investici 1 000 000 EUR a její počáteční roční výrobní kapacita může přesáhnout 40 000 umyvadel. Díky kombinaci kvalitních materiálů, pokročilých výzkumných kapacit a nejnovějších strojů zvětšuje PYRAMIS rozsah nabídky širším sortimentem žulových umyvadel.

100125701.jpg 070070111.jpg

Posláním společnosti je vyvinout a poskytovat integrovaná řešení pro kuchyně a koupelny, charakterizovaná vysokou kvalitou, praktickým designem, přidanou hodnotou a službami poskytovanými společností s lidskou tváří, která projevuje respekt k životnímu prostředí.

095071001.jpg 090920201.jpg

Ústředními principy společnosti jsou vášeň pro dokonalost, vytrvalost a optimismus i za nepříznivých podmínek na trhu, věrnost svým hodnotám a cílům, potřeba zdolávat každodenní limity, láska k vykonávané činnosti a v neposlední řadě úcta k zákazníkům, dodavatelům a zaměstnancům. Výchozím bodem společnosti PYRAMIS je přesvědčení, že všechno lze neustále zlepšovat.

 

Naší bohatou nabídku dřezů a baterií rozšiřujeme o tuto evropskou tradiční značku.

logo pyramis.jpg 

Vybavení kuchyně

  • Dřezy z nerezové oceli
  • Pyragranite dřezy
  • Kuchyňské batarie
  • Kuchyňské přístroje
  • Projektové Moduly

COOKWARE

  • Nerezové hrnce a pánve
  • Nepřilnavé nádobí
  • Tlakové vařiče

Širokou nabídku dřezů, baterií i dalšího kuchyňského vybavení postupně budeme zařazovat do našeho sortimentu na kuchynestach.cz

logo kuchyně_6.JPG

Kompletní nabídku již nabízíme a dokonce jsme několik dřezů a baterií instalovali! Pro vysokou kvalitu všech produktů Pyramis jsme se rozhodli na základě vlastních zkušeností.