Dřezy Blanco

Rozšiřujeme nabídku dřezů o značku Blanco. Dřezy a baterie nejvyšší kvality.

logo_hlavicka1.jpg

Firma BLANCO so sídlem v Oberderdingenu (SRN) byla založena v roku 1925 jako soukromá rodinná firma. Už od svého založení se firma specializovala na zpracování nerezových materiálů a výrobu zařízení pro gastronomii.

V současnosti zaměstnává firma BLANCO přibližně 1250 zaměstnanců a patří k nejrenomovanějším firmám působících v oblasti zpracování nerezových materiálů a výrobě gastronomických zařízení. Má dceřiné firmy nejen v Evropě, ale i v zámoří.

Výroba je dnes soustředěná do 3 výrobních míst v Německu (Oberderdingen, Sulzfeld a Sinsheim) a do 2 výrobních míst v zahraničí (Kanada a Česká republika).

Pokud jde o výrobní sortiment - firma BLANCO se specializuje na výrobu v oblastech:

  • výroba dřezů pro domácnost a velkokuchyně
  • výroba zařízení pro gastronomii - v této oblasti je firma zaměřená na výrobu zařízení pro přepravu a distribuci stravy ve společenském stravovaní a v nemocnicích
  • výroba zařízení pro oblast medicíny a lékařství

Celkový podíl na výrobě a odbytu je v současnosti rozdělený následovně:

  • 65% dřezy pro domácnost (1,5 miliónů dřezů ročně)
  • 29% gastronomické zařízení (1,2 miliónů gastronádob ročně))
  • 6% zařízení pro zdravotnictví

25019503_C_Web-PPT-JPG-Highres_14461.jpg

Kompletní nabídka včetně vzorků a katalogů je již v naší vzorkové prodejně, můžete tak tyto velmi kvalitní a přitom cenově nijak nepřevyšující konkurenci v klidu porovnat a vybrat si pro vás to nejlepší či nejvhodnější. Postupně také budeme aktualizovat a přidávat co největší množství dřezů Blanco do produktů, aby jste si mohli z pohodlí domova vybrat váš dřez.

Dřezy Blanco najdete zde.