Designová řada W Collection

Prémiové vestavné spotřebiče od Whirlpool jsou zde.

Ucelená a velkorysá nabídka obsahuje vestavné trouby s barevnými dotykovými displeji v českém a slovenském jazyce, parními funkcemi, masovou sondou, automatickými recepty a spoustou dalších inovativních prvků. Nechybějí samozřejmě ani vyspělé varné desky, mikrovlnky a odsavače. Postupně pak budou nabíhat na trh také volně stojící modely praček a sušiček z řady W Collection a vznikne tak unikátně komplexní portfolio domácích spotřebičů od jedné značky.

wcollection.jpg

V nové řadě W Collection se zhmotňují všechny základní ideály společnosti Whirlpool – dokonalá designová harmonie, senzorová technologie 6. smysl, bohatá funkční výbava, mimořádné dílenské zpracování a v současnosti tolik diskutovaná konektivita. Základním stavebním kamenem W Collection jsou samozřejmě vestavné trouby a mikrovlnky, jejichž nabídka je natolik pestrá a obsáhlá, že se rozděluje do tří designových řad – W11, W9 a W7. Každou z nich charakterizují vlastní designové prvky a technologická vybavení.

w collection.jpg   w collection1.png

 

W11

Minimalistický čistý design řady W11 zdůrazňují čisté linie a použité materiály s dominantním sklem. Alfou a omegou těchto trub je barevný dotykový displej MySmartDisplay, který uživatele intuitivně provádí jednotlivými kroky nastavení. Nechybějí přednastavené recepty ani aktivní nápověda, která se dynamicky mění. Nabídka displeje se upravuje také podle toho, jak je konkrétní spotřebič používán. Pokyny pro přípravu jsou navrženy na základě ověřených receptů a zkušeností, které poskytli zkušení kuchaři. Navíc je logika ovládání stejná u všech dalších novinek
značky Whirlpool bez ohledu na to, zda jde o varnou desku, nebo pračku. U varných desek lze využít až 100 přednastavených kombinací vaření ve stylu krok za krokem. Zmiňovat kompletní českou lokalizaci snad není ani třeba – to ostatně platí pro všechny řady W Collection.

produkt_priloha-image_jpeg-20180305023257-2027-w11i-om1-4ms2-h-foto.jpg trouba řady W11

 

W9

Druhá modelová řada stojí především na kombinaci skla s příjemně chladivým nerezem. Přesto si také uchovává minimalistický vzhled a čistotu, které umožňují tyto spotřebiče instalovat do rozličně designovaných kuchyní. I zde je ovládání řešeno pomocí dotykového displeje – v případě trub a mikrovlnek je to Smart- Display v podobě 3,5 palcové plochy s 16 barvami a u varných desek přehledný AssistedDisplay.

w9-op2-4s2-h-foto.jpg trouba řady W9

 

W7

Základ nového katalogu pak tvoří řada W7 s jednoduchými liniemi, leštěnou ocelí a přímočarým dotykovým ovládáním pomocí takzvaného AssistedDisplay u trub a mikrovlnek, kde se zobrazují snadno čitelné symboly a hesla. Zákazníkovi je tak ihned jasné, jak postupovat v přípravě jídla a nastavení pečení. Varné desky používají takzvaný EasyDisplay se samostatným ovládáním každé varné zóny zvlášť včetně funkcí, jako jsou pomalé vaření, rozpouštění, udržování v teple, uvedení do varu, smažení, grilování nebo vaření kávy v moka konvičce.

produkt_priloha-image_jpeg-20180704095622-5055-w7-os4-4s1-h-foto.jpg trouba řady W7

 

Varné desky – asistované vaření i flexibilní zóny
Nejvyspělejší indukční desky řady W Collection W11 používají speciální senzory Smart Sense kontrolující teplotu jídla v hrnci a upravující podle toho výkon vaření. Nemůže se tak stát, že byste přepálili olej, něco spálili, zbytečně rychle rozpustili čokoládu a začala se vám připalovat. Tyto desky jsou také typu FlexiFull – tvoří je 8 samostatných varných zón spojených do jedné velké varné plochy. Cenově dostupnější a zároveň na trhu velmi unikátní jsou desky Flexi- Max s možností sloučení 4 zadních oválných zón do jedné nebo modely FlexiSide, u nichž můžete sloučit 4 boční oválné zóny do jedné.

produkt_priloha-image_jpeg-20181027024828-8727-smf-9010-c-ne-ixl.jpg  produkt_priloha-image_jpeg-20181030091729-9044-dg201709318.jpg

 

Odsavače a myčky
Součástí nabídky W Collection jsou i designově sladěné odsavače par v různých provedeních. A nezapomeňte ani na pestrou nabídku myček s technologiemi PowerClean a PowerDry pro dokonalé umytí a usušení nádobí už za 1 hodinu.

 

6. smysl pracuje za vás
Trouba a parní trouby řady W Collection používají notoricky známý 6. smysl společnosti Whirlpool. Co to ale konkrétně znamená? V případě trub, parních trub a mikrovlnek jde o soubor inteligentních senzorů řídících přednastavené programy. Trouby také sledují nejpoužívanější funkce a doporučí jejich přidání mezi oblíbené položky.

6th-sense-logo.png

Masová sonda Multisense
S vybranými troubami W Collection se nemusíte bát ani dražších kousků masa. Nová unikátní sonda Multisense měří teplotu hned na 4 místech a zajišťuje, že maso bude propečeno přesně tak, jak chcete. Kabel sondy je navíc vyroben s ohledem na to, aby nezměnil v průběhu pečení svou polohu a sonda se v mase neposunula, což by ovlivnilo přesnost měření.

 

Parní funkce SteamSense+ a SteamSense
V kategorii parních trub mají zákazníci na výběr dvě provedení. Modely SteamSense+ nabízejí vaření ve 100% páře při teplotě pod 100 °C pro zachování maximálního množství živin, vitaminů a minerálů. Jídlo se tak nevysouší a neztrácí svůj objem. Druhou variantou je funkce SteamSense, která kombinuje páru s tradičním pečením. Jídlo je při této přípravě šťavnaté uvnitř, ale křupavé zvenku. Na výběr má uživatel množství páry ve 3 stupních. Oba prezentované typy parních trub používají zásobník na vodu a parní generátor. V nabídce je také kompaktní 45 cm vysoký model multifunkční parní trouby. Popřípadě mohou zákazníci zvolit 45 cm vysokou horkovzdušnou troubu která má vnitřní objem 40 l.

 

Víceúrovňové pečení Cook4
Chtěli byste péct několik různých jídel najednou a bojíte se mísení chutí a vůní? S troubami W Collection s funkcí Cook4 už nemusíte. Péct lze jídla až na 4 úrovních najednou bez obav z toho, že by se vzájemně chuťově ovlivnila.

 

Vylepšená cirkulace vzduchu
Pečicí prostor trub byl výrazně vylepšen – použita je nová zadní stěna s bočními průduchy pro distribuci vzduchu, 36 nasávacích otvorů a ventilátor s 50% navýšením otáček.

 

Pokročilé funkce mikrovlnných trub
Obyčejná mikrovlnka dnes asi nikoho příliš nenadchne. Modely W Collection v multifunkčním provedení jsou ale branou nejen k bleskurychlému ohřevu jídel, ale i jejich přípravě. Díky technologii
6. smysl, přednastaveným receptům a 5 způsobům vaření vyřešíte rychlou večeři pro celou rodinu během chvilky. Trouby poskytují až 140 kombinací vaření rozdělených do různých
kategorií, jako jsou národní jídla, vegetariánská, společenská apod.