Bezdotyková baterie pro současnou kuchyni

FRA_logo_60mm_rgb.png

V současnosti mnoho z nás tráví v kuchyni mnohem více času než tomu bylo v minulosti. Hledáme snadná a ekologická řešení pro zlepšení hygieny v domácnosti. Seznamte se proto s novou bezdotykovou kuchyňskou baterií Franke Atlas Neo Sensor, navrženou tak, aby splňovala dnešní striktní požadavky na hygienu, udržitelnost a pohodlné používání.

Bezchybná a bezdotyková

Vzhled baterie Atlas Neo Sensor vychází z populární Franke designové klasiky, baterie Atlas Neo. Vyberte si ze dvou variant:  ramínková bez sprchy a s vytahovací koncovkou s regulací sprcha/proud. Obě varianty v provedení celonerez a celonerez černá. Nabízíme dlouholetou hodnotu a stylový nadčasový design.

baterie.jpg

Můžete se dotknout - nebo ne

Atlas Neo Sensor je hybridní kuchyňská směšovací baterie. Můžete ji ovládat bezdotykově prostřednictvím infračerveného senzoru nebo standardně páčkou na straně baterie.

touch.jpg

Inspirativně intuitivní

Zcela intuitivně zjistíte, že ovládání baterie Atlas Neo Sensor je snadné: senzor reaguje okamžitě na pohyb ruky ve vzdálenosti 5-10 cm a na jedno spuštění napustí baterie cca 2,5 l vody, protože se automaticky uzavře po 30 s! Pro mytí velkých kusů nádobí použijete standardní manuální ovládání. 

Vyšší stupeň v udržitelnosti

Kuchyňská baterie je jedním z nejpoužívanějších míst v domácnosti. A je to většinou místo, kde dochází k plýtvání vodou – často si toho ale ani nevšimneme. 

Teplotu vody pro bezdotykové senzorové ovládání si předem nastavíte, ale můžete ji kdykoli změnit. Abyste dosáhli snížení nákladů, doporučujeme nastavit teplotu příjemně chladnou. A standardní manuální ovládání páčkou používejte v případě, že potřebujete teplejší nebo chladnější vodu.

bat.jpg

Méně dotyku znamená méně bakterií

Baterie Atlas Neo Sensor je bezdotyková, takže nepřispěje k množení bakterií, zůstane bez nečistot, otisků prstů a šmouh, tzn. mnohem čistější než vaše minulé standardní kuchyňské baterie.

Nastavení teploty

Teplotu vody pro bezdotykové senzorové ovládání si předem nastavíte, ale můžete ji kdykoli velmi snadno změnit pouhým pootočením regulace teploty na ovládacím boxu.

teplota.jpg

Nerezová ocel je nadčasová ocel

Atlas Neo Sensor je vyrobena z pevné, bezpórovité nerezové oceli. Je odolná nečistotám, kyselým látkám, korozi a extrémním teplotám. Rez, vodní kámen ani ostatní nečistoty nemohou růst uvnitř nebo na baterii, tím neposkytují prostor pro množení nežádoucích bakterií ve skrytých místech. Baterie se velmi snadno čistí díky hladkému povrchu a jednoduchému designu.

nerez_0.jpg

Zdroj: www.franke.com