AXI - nová generace myčky od Hoover

axi titl.jpg

 

POSKYTUJE ŘEŠENÍ NA MÍRU S VÝJIMEČNÝMI VÝSLEDKY

 

Hoover AXI je nová generace myček. Dokáže rozumět různým potřebám a nabízí jednoduchá řešení ušitá na míru.Díky umělé inteligenci rozumí AXI vaším zvykům s dokáže přizpůsobit mycí cykly vašim potřebám. Axi je plně připojena, můžete ji ovládat přes aplikaci a spravovat mytí nádobí i vzdáleně. Axi je přizpůsobená pro připojení k hlasovému asistentu Alexa a je kompatibilní s Google Assistant*.

*Podle dostupnosti v konkrétní zemi

4833 AXI Dishwasher Landing Page 800x450px.jpg

AXI VÁM ROZUMÍ

Díky funkcí Hoover Talks rozumí myčka Axi vašemu hlasu a vašim rozkazům. Pouze pomocí vašeho hlasu můžete vybrat a spustit jakýkoliv program, dostávat zprávy o mycím cyklu a být informován, jakmile je mytí ukončeno. Navíc se můžete zeptat na doporučení mycího programu s ohledem na konkrétní typ nádobí.

 

4833 AXI Dishwasher Landing Page 800x450px2.jpg

AXI DOPORUČUJE

AXI vás provede krok za krokem výběrem programu a doporučí vám vždy ten nejlepší s ohledem na aktuální potřebu.Rozumí vašim každodenním potřebám, pamatuje si vaše oblíbené programy, takže je máte kdykoliv rychle po ruce.

 

4833 AXI Dishwasher Landing Page 800x450px3.jpg

AXI SE STARÁ

Funkce Total Care garantuje vynikající výsledky mytí, i pokud kombinujete různé druhy nádobí, od skla až po keramiku. Koš na nádobí Total Care je vyroben z měkkého materiálu a má speciální háčky pro bezpečnou manipulaci s křehkým nádobím a sklem.

 

VÍCE FUNKCÍ, VÍCE MOŽNOSTÍ

 

DISPLEJ S TEXTEM

Když se myčka nepoužívá, chytrý displej zmizí.

FLEXIBILNÍ PROSTOR

Mycí koš Total Care je skvělý pro křehké skleněné nádobí, spodní XXL koš můžete naplit nádobím až do 40 kg a ten třetí koš zbývá doplnit menším nádobím nebo malými položkami.

16 SAD NÁDOBÍ

AXI se postará o jakékoliv množství nádobí - od toho, co používáte na každodenní rodinné večeře až to, které zůstane po velkých hostinách - pojme totiž až 16 sad.

UNIKÁTNÍ USPOŘÁDÁNÍ MÍSTA

Myčka s jednou z největších kapacit na trhu se úspěšně popere s až 184 položkami v jednom cyklu.

 

Logo_Hoover_+_Generaton_Future_CMYK_300dpi_0.jpg