Interiérové dveře a zárubně

 

Jsme dodavatelem interiérových dveří a zárubní s povrchovou úpravou CPL laminát od rakouského koncernu EGGER. Nabízíme širokou škálu dekorů a tvarových provedení. Přijďte se podívat do naší prodejny. Máme otevřeno denně 9:00 - 17:00 hodin, v sobotu do 12.00 hodin. Díky našim dveřím s povrchem CPL získá Váš interiér nový vzhled a upoutá pozornost od prvního momentu. Naše dveře jsou zárukou vysoké odolnosti vůči oděru, poškrábání či potřísnění různými kapalinami.

 

1.Kvalitní povrchová úprava CPL, která zaručuje mnoho výhod

1.jpg

Vysoká odolnost interiérových dveří vůči oděru (dětské hračky, domácí zvířátka), polití kapalinami (povrch CPL nesaje), lehká údržba a čištění (např. při malování) Identický CPL laminát je použitý nejen na povrchu dveří, ale i na zárubních a zasklívacích lištách (žádná přibližná papírová-foliová, nebo namořená lišta)

 

2. Lamináty CPL od rakouského koncernu EGGER

2_0.jpg

Lamináty EGGER jsou dokonalou imitací přírodních dřevin jako je dýha, či dřevěný masiv. Na rozdíl od dýhy a masivu je CPL laminát stejnobarevný. Koncern EGGER je i výrobcem velkoplošného materiálu, pracovních desek a podlah, takže barevné provedení dveří a interiéru může být identické!

 

3. Možnost atypické výroby 

3.jpg

Když Váš otvor neodpovídá ČSN a dveře do stávajícího rozměru není možné v široké prodejní síti zakoupit, obraťte se na nás. Umíme vyrobit dveře "65", vyšší dveře včetně zárubní, případně vstupní stěnu do haly s dveřmi. Výroba interiérových dveří není naším jediným výrobním programem, v případě zájmu dodáme v rámci služby řezání materiálu na míru nábytkové dílce v identickém barevném provedení jako jsou interiérové dveře. Stejně s identickou výplní umíme dodat křídla posuvných dveří na vestavěné skříně.

 

4. Kompletní dodávka od zaměření, výroby, dodávky až po montáž v čase od 4 týdnů

4.jpg

Některé činnosti je lepší svěřit do rukou odborníkům, proto poskytujeme kompletní servis pro Vaše pohodlí při koupi nových interiérových dveří. Vzhledem k tomu že disponujeme hotovou povrchovou úpravou CPL od koncernu EGGER, dokážeme plnit individuální dodávky interiérových dveří a zárubní od 4 týdnů.

 

INTERIÉROVÉ DVEŘE ATVYN

Interiérové dveře jsou dominantou interiéru. Jejich design a zpracování jsou velmi důležité při vytvoření toho správného prvního dojmu, proto volbu použitého materiálu a dodavatele interiérových dveří je třeba pečlivě zvážit. Naše interiérové dveře a zárubně Vám dávají minimálně 6 důvodů, proč byste se měli rozhodnout pro nás.

 

Další podrobné informace: