Pracovní desky Feelwood

Dub Halifax přírodní

8796359426078.jpg

Dub Halifax přírodní je často používán v kuchyních nebo u nábytku v obývacích pokojích, kde splňuje svými nápadnými prasklinami a suky touhu po přírodě a autentičnosti v obytném prostoru. Vypadá velmi dobře v kombinaci s moderními materiály, jako je kov, sklo a kámen. Díky formátu XL, což znamená redukci opakování trhlin v obrazu dekoru, jej lze použít také na velkých plochách a zvýraznit synchronizovaným povrchem ST37 Feelwood Rift.

 

Dub Halifax tabákový

8796540895262.jpg

Dub Halifax je nejtmavší barevná varianta této řady a díky svým výrazným sukům a trhlinám se také hodí do světa stylů Živé a přirozené. Tato tmavá barva se stále více používá jako odstín v kombinacích s bílými nebo světle šedými a béžovými tóny. Díky formátu XL, což znamená redukci opakování trhlin v obrazu dekoru, jej lze použít také na velkých plochách a zvýraznit synchronizovaným povrchem ST37 Feelwood Rift.

 

Dub Gladstone pískový

8796504096798.jpg

Dekorová série Gladstone Oak přináší velmi autentický klasický dub s plaňkováním. Jeho hluboký pískovaný dekor je zvýrazněn synchronizovaným povrchem ST28 Feelwood Nature. Mnohé návrhy tím získávají vzhled masivního dřeva, který vypadá zcela autenticky. Rozsah aplikací a možností kombinací odstínu přírodní barvy Pískově béžová jsou nekonečné.

 

Dub Gladstone tabákový

Gladstone tabákový.jpg

Dekorová série Gladstone Oak přináší velmi autentický klasický dub s plaňkováním. Jeho hluboký pískovaný dekor je tvořen synchronizovaným povrchem ST28 Feelwood Nature. Mnohé návrhy tím získávají vzhled masivního dřeva, který vypadá zcela autenticky. Elegantní barva Tabáková vypadá pěkně v kombinaci s kovovými materiály nebo jako kontrast k bílé.