Výjimečný výkon ve vaší kuchyni, jako od skutečného šéfkuchaře.

H-SYSTEM 700

H-SYSTEM 700 je nová souprava na vaření na úrovni špičkových restaurací pro skutečné kuchaře. Jedná se o řešení, které Vám při vaření zajistí maximální výkon a efektivní správu času, zejména v rušných období, kdy vzácný čas nechcete trávit vařením.

Se soupravou H-SYSTEM 700 máte vyřešený týdenní jídelníček, jídlo totiž můžete připravit, ale také uchovávat porce na další dny v týdnu. H-SYSTEM 700 sestává ze zásuvky na vakuové zatavování, parní trouby a šokového mrazáku. Všechny tyto spotřebiče se dají nainstalovat do Vaší kuchyně podle Vašich představ, nebo je možné je zakoupit spolu se speciálně vytvořeným ocelovým stojanem.

01_H-Drawer-Vacuum_600x600.jpg

ZÁSUVKA H-DRAWER S TECHNOLOGIÍ SOUS-VIDE: SKLADUJTE POTRAVINY JEŠTĚ DÉLE

HVSD14SV - 36000076

Zásuvka na vakuové zatavování odstraní vzduch ze speciálního podtlakového sáčku nebo sklenice, kdy si můžete vybrat ze třech různých druhů odsávání. Tato technika umožňuje zdravější konzervaci potravin, díky čemuž mohou být uchovávány po delší dobu, beze strachu z tvorby dalších bakterií nebo alergenů. Jedná se tak o ideální metodu konzervace se zachováním všech nutričních hodnot, chutí i barev potravin. Funkce pro kuchaře, kteří chtějí profesionální výsledky správným marinováním a nakládáním potravin různých druhů. Bonus je pak minimalistický design černého skla s plně dotykovým ovládacím panelem. 

 

02_H-Oven-SteamCompact_600x600_0.jpg

H-OVEN STEAM COMPACT: OBOHAŤTE VAŠI KUCHYNI

HSO450SV - 33701902

Tato kompaktní kombinovaná parní trouba způsobuje revoluci v oblasti vaření. Kombinuje totiž režim tradičního vaření a vaření v páře. Umožňuje tak vytvářet zdravé a snadno stravitelné pokrmy při zachování jejich kvality, vůně a dalších organoleptických vlastností.
Troubu tak můžete použít běžným způsobem, nebo můžete aktivovat funkci vaření s párou na nízkou teplotu. Možné je také využít vakuovací sáčky, díky kterým se vyhnete případné kontaminaci vůní nebo chutí. Kompletní nabídka je doplněna o 48 automatických vařících programů pro přípravu masa, ryb a zeleniny a výběr přednastavených receptů. Vodní nádrž, která je součástí trouby pak kromě toho, že napomáhá zdravému vaření, usnadňuje čištění vaší trouby.

 

03_H-Shockfreeze_600x600.jpg

H-SHOCKFREEZE 700: EXPERIMENTUJTE JAKO ŠPIČKOVÍ KUCHAŘI

HBC450SV - 36000078

Šokový chladič a šokový zmrazovač rychle snižují teplotu, a to až na -30°C. Ideálním 'způsobem tak, zabrání šíření bakterií a zachovají vlastnosti syrových i vařených pokrmů.Tato technologie navíc zabraňuje tvorbě mikrokrystalů a ztrátě vody během procesu odmrazování. Šokový chladič je také ideální na rychlé ochlazení lahví nebo konzervaci syrových ryb.

20_459.jpg

4 VELMI DOBRÉ DŮVODY PROČ VYZKOUŠET H-SYSTÉM 700

Vařte zdravěji

Při vaření se soupravou H-SYSTEM jsou zachovány živiny a jejich vlastnosti. Tento způsob umožňuje vaření lehčích pokrmů (-60% tuku) s menším množstvím soli (-40%) a zachování barev a chutí potravin.
* v porovnání s tradičním způsobem vaření

Nejlepší správa času

Konečně také budete schopni lépe řídit a organizovat svůj čas. Jednoduše si navaříte dopředu a konzumujete až později. Touto metodou dosáhnete delší skladovatelnosti pokrmů: až 15 dní v chladničce a až několik měsíců v mrazáku (po šokovém zmrazení). Konečně si budete moci naplánovat dietu a nachystat si menu týden dopředu.

Nejbezpečnější jídlo

Tento systém brání množení bakterií a také šíření pachů a alergenů. Potraviny tak navíc vydrží déle, protože neoxidují.

Tři produkty, všechny s možností ovládání pomocí aplikace 24/7

Se soupravou na vaření H-SYSTEM je možné komunikovat také pomocí aplikace Wizard, naleznete tu mnoho dalších informací, včetně receptů a praktických tipů na vaření. Experimentujte s novými technikami vaření tak, abyste si celý proces co nejvíce užili: od marinování masa a přípravy vynikajícího sushi až po vytváření nálevů a omáček.

20_308.jpg