Vestavné chladničky – první modely s šířkou 70 cm má Whirlpool

 

whirlpool_logo.jpg

 

Vestavné chladničky – první modely s šířkou 70 cm má Whirlpool

Chladničky vestavného typu jsou kompromisním řešením. Leckdo je do své kuchyně chce, protože jsou zcela skryté a nenarušují jednotný design celého prostoru. Na druhou stranu mají nejen menší litráž, ale hlavně jsou užší, takže na jejich police často nevložíte některé hrnce nebo větší nádoby. Odpovědí jsou vestavné modely s větší šířkou a mnohem praktičtějším vnitřním prostorem.

 

WHI000000223601_2-1505740414.jpg

 

Přestože není kategorie 70 cm volně stojících lednic po stránce objemu prodejů zásadním segmentem trhu, už několik let svižně roste a mi v ní vidíme potenciál. Je to logické. Tyto chladničky jsou skvělým řešením pro všechny, kdo chtějí větší úložný prostor a širší police, ale přitom nemají v kuchyni místo na 90 cm širokou chladničku typu „french door“. Nástup 70 cm volně stojících lednic učinil 54 cm široké vestavby ještě menšími, nikoliv fyzicky samozřejmě, ale v tom, jak jsou vnímány trhem. Příchod širších vestavných modelů je proto logickým důsledkem zvyšující se poptávky po nadstandardních chladicích a mrazicích kombinacích. Překvapující každopádně je, že do této kategorie, konkrétně vestavných kombinací s šířkou 69 cm, vstoupil zatím pouze Whirlpool

 

Do budoucna lze očekávat, že nabídka vestavných chladniček s rozměry cca 70 cm vzroste. Zatím ale je Whirlpool jediný výrobce který takovou chladničku vyrábí.

 

                                02.jpg

 

Tuto výjimečně velkou vestavnou chladničku máme v nabídce produktů ZDE.