Večeře na poslední chvíli? Inspirujte se našimi tipy a triky a zjednodušte si tak vaření.

Tips to simplify cooking.jpg

Je to stále stejná historka: Je večer, lenošíte na pohovce a neplánujete k večeři nic složitého... Možná talíř těstovin, jakmile skončí epizoda televizního seriálu, kterou právě sledujete... Když najednou zazvoní telefon. Přátelé, které jste měsíc neviděli, Vám volají a za hodinu budou u Vás! Musíte najít způsob, jak rychle připravit chutnou večeři, která je nezklame. Jak? Stačí se řídit radami Candy!

  • Pečlivě plánujte: Prvním tajemstvím rychlého vaření je mít v hlavě jasno, co budete dělat. Nejprve chvilku přemýšlejte o tom, co máte ve špajzu, a pečlivě vyberte vhodný recept.
  • Předehřejte si pečicí troubu: Pokud se Váš pokrm bude připravovat v troubě, okamžitě ji zapněte! Čím dříve se předehřeje, tím dříve do ní budete moci vložit připravovaný pokrm.
  • Nevynechávejte jednotlivé kroky: Pečlivě dodržujte všechny kroky přípravy a nedělejte několik věcí najednou. Chyba, které se dopustíte ve spěchu, Vás může stát spoustu času.
  • Nechte pokrm péct: Vaše nedočkavost a neustálé otevírání dvířek pečicí trouby opravdu neurychlí přípravu pokrmu. Ve skutečnosti se tak pouze prodlouží doba potřebná k jeho upečení, protože se pečicí trouba bude muset po otevření dvířek opět zahřát na požadovanou teplotu.

Díky možnosti dálkového ovládání a více než 200 receptům dostupným v aplikaci simply-Fi Vám řada pečicích trub Candy podá v takovýchto situacích pomocnou ruku, a to zrychlením přípravy pokrmů a zaručením výsledků hodných skutečného kuchaře!

Candy_logo_2.png