Rozšíření řady dekorativních skleněných výplní

Skleněné výplně dvířek odlehčují nábytek, jsou praktické a oblíbené. A díky potisku T.overface mohou být také zajímavým designovým prvkem.

 

Společnost Trachea připravila dva tucty motivů navržených, upravených a odzkoušených speciálně pro potisk skleněných výplní. Snažili se přitom, aby šlo o pestrou nabídku – od motivů tradičních a v dobrém smyslu slova usedlých přes „tapetová“ provedení až po modernu, například potisk imitující drátosklo, který jsme potkali na pár veletrzích. (Informovali jsme o tom už před dvěma roky, pokud byste si chtěli připomenout tehdejší novinku, najdete ji zde).

vyplne_lupa1.jpg

Dekorativní skleněné výplně jsou prvkem nábytkového designu, který odpovídá rčení „za málo peněz hodně muziky“. Vyzkoušejte je někdy a uvidíte, že je to pravda. Na závěr chceme připomenout důležitou věc – přehled, který zde uvádíme, zahrnuje motivy, které pro tento účel připravila společnost Trachea.
Nic ovšem nebrání tomu, aby si kdokoliv vybral jakýkoliv motiv z databáze na webových stránkách Trachea, jakékoliv jiné grafické databáze na světě nebo si jej nechal vytvořit na míru dle vlastního gusta. Bonusem těchto motivů je to, že je svým zákazníkům Trachea poskytuje zdarma.