Rozšíření nabídky keramických dřezů

Nově zařazujeme do nabídky dva typy keramických dřezů od německého výrobce Systemceram.

1. Nástavný dřez KARA 57 včetně roštu Medio-Matte Alu

Keramický dřez Kara 57 je dřez bez odkapové plochy. Dřez Kara 57 je keramický dřez pro horní montáž na výřez v pracovní desce, která může být z jakéhokoli materiálu. Kara 57 je dřez z keramiky vyznačující se hladkými plochami a geometrickými liniemi, zaoblenou horní hranou, vhodný pro moderní kuchyni. Keramický dřez Kara 57 má velkou vaničku, do které se vejdou všechny pekáče, plechy a pánve, které se normálně nedávají do myčky. Tento dřez je dodáván včetně roštu Medio-Matte Alu.

Barvy keramického dřezu

Keramický dřez Kara 57 se dodává ve všech barvách glazur.

Vybavení dřezu

Součástí dodávky dřezu je výpustná armatura, která může být buď s manuálním ovládáním výpusti, nebo s ovládáním výpusti excentrem. Keramický dřez Kara 57 má širokou zadní lištu, na které mohou být zhotoveny otvory pro vybavení dřezu dalšími prvky jako např. dávkovač saponátu. Tento dřez je dodáván včetně roštu Medio-Matte Alu.

kara-57-nigra-move-schwarz-mediomatte-verl.jpg

2. Nástavný dřez GENEA 60

Keramický dřez Genea 60 je asymetrický model pro orientaci vaničky vpravo nebo vlevo. Dřez Genea 60 je keramický dřez pro horní montáž na výřez v pracovní desce, která může být z jakéhokoli materiálu. Genea 60 je designový dřez z keramiky pro moderní i tradiční kuchyni.

Barvy keramického dřezu

Keramický dřez GENEA 60 se dodává ve všech barvách glazur.

Vybavení dřezu

Součástí dodávky dřezu je výpustná armatura, která může být buď s manuálním ovládáním výpusti, nebo s ovládáním výpusti excentrem. Keramický dřez GENEA 60 na kterém mohou být zhotoveny otvory pro vybavení dřezu dalšími prvky jako např. dávkovač saponátu.

genea-60-alu-05.jpg

 

Široká nabídka všech keramických dřezů ZDE.