Rozpouštění, vaření na mírném ohni, vaření a smažení: Váš průvodce pro výběr správné teploty indukční varné desky od Candy.

Melting, simmering, boiling and frying.jpg

Indukční varná deska, kterou dříve používali pouze profesionální kuchaři, se nyní stala nepostradatelným spotřebičem v každé moderní kuchyni a navždy změnila způsob přípravy pokrmů. Příprava Vašich oblíbených pokrmů je tak ještě přesnější a bezpečnější. Také jste si zakoupili indukční varnou desku? Zajímá Vás, jak co nejlépe využít její potenciál pro zvolený způsob přípravy pokrmů? V takovém případě si přečtěte náš článek, který Vám odhalí všechna tajemství...

  • Smažení: Vzhledem k tomu, že indukční varná deska nevyužívá k ohřevu absolutně žádné plameny, můžete mezi pánev a samotnou varnou desku vložit savou papírovou utěrku. Chráníte tak varnou desku před postříkáním olejem nebo jiným znečištěním. Jakmile se smažením skončíte, stačí sejmout z varné desky papírovou utěrku a vše bude zcela čisté. Přiznejte se: Už se vidíte, jak smažíte nějakou rybu!
  • Nízká teplota: Tepelný výkon indukční varné desky lze regulovat s velkou přesností, proto je tato varná deska ideální pro přípravu pokrmů vyžadujících při tepelné úpravě precizní dodržování dané teploty. Jakmile bude uvnitř pánve dosaženo správné teploty (například při přípravě dušeného masa na nedělní oběd), stačí stisknout příslušné tlačítko. Varná deska bude udržovat konstantní teplotu, dokud pokrm nebude hotový. Dosáhnete tak perfektního výsledku!
  • Grilování: Na grilovací pánvi vhodné pro indukční varnou desku můžete ugrilovat cokoliv od masa až po zeleninu, a to rychle a s vynikajícími výsledky. Venku prší? I přesto si můžete pro sebe i své přátele ugrilovat něco dobrého!
  • Šetrné vaření: Kolikrát jste spálili karamel nebo rozpuštěnou čokoládu, kterou jste potřebovali pro dezert nebo dort? Určitě mnohokrát, a to my všichni... S indukční varnou deskou, která umožňuje rovnoměrné šíření tepla, se s tímto problémem můžete rozloučit!

Indukční varnou desku Candy můžete ovládat na dálku pomocí aplikace simply-Fi. Zároveň máte přístup k celé řadě funkcí automatického vaření, a to včetně vaření, rozpouštění, vaření na mírném ohni a smažení.

Candy_logo_2.png