Proč kuchyň od nás?

 

Pokud požadujete kvalitu, dobrou cenu a osobní přístup, nebojte se oslovit kuchynestach.cz. Vyrábíme především kuchyně na míru. Ve velkých supermarketech můžete najít kuchyň za dobrou cenu, ale s kvalitou a hlavně servisem už je to horší. My nabízíme kombinaci dobré ceny, vysoké kvality a hlavně zkušeností, které jsme za dlouhá léta posbírali. Jsme ryze česká firma s dlouholetým působením na českém trhu a vážíme si každého zákazníka. Kvalitní kuchyně sami vyrábíme v našich prostorách.

Kuchyň Vám samozřejmě nejdříve navrhneme, zaměříme a připravíme náhled ve 3D programu. Zde je několik rad a tipů jak se připravit na návštěvu kuchyňského studia. Kuchyně na míru a veškerý nábytek vyrábíme na nejmodernějších strojích a používáme pouze profesionální a kvalitní nářadí, jedině tím docílíme opravdu kvalitní výsledky. Používáme jen kvalitní ABS hrany, které jsou odolnější proti teplu, vlhkosti, chemickým látkám a otěru. Každý díl korpusu je opatřen hranou, aby do dřevotřísky nevnikala vlhkost. 

Jsme přímo výrobce, proto Vám dokážeme nabídnout zajímavou cenu. Na proces výroby tak můžete i dohlížet! Na všechny dodávané kuchyně navíc nabízíme 5 let záruku. Díky řešení na míru jsme schopni splnit téměř jakékoliv Vaše přání a to bez navýšení ceny.

23.jpg

Námi vyráběné moderní kuchyně na míru jsou navrhované dle nejnovějších trendů a jsou osazovány velice kvalitními spotřebiči. Máme zkušenosti v oblasti elektrospotřebičů, několikrát ročně absolvujeme školení a jsme tak neustále v kontaktu s jejich výrobci, proto umíme poradit který spotřebič je s ohledem na vaše požadavky vhodný. Prodáváme pouze spotřebiče, které jsou určené výhradně pro český trh! Některé z nich jako například Hoover, Candy, Whirlpool, Concept, Haier nebo Faber mají záruku až 5 let. Toto je velmi důležité především v případě poruchy spotřebiče, v případě zakoupení spotřebiče určeného pro český trh Vám bude opraven servisním technikem přímo u Vás doma, takže nemusíte čekat třeba měsíc na opravu. Navíc v případě zakoupení spotřebiče u nás, Vám odpadá hodně starostí se sháněním spotřebičů v jiných obchodech popř. e-shopech. Navíc pokud jsou spotřebiče od nás, máte dopravu a zabudování v ceně spotřebiče a navíc také se zajímavou slevou, v případě reklamace Vám vše zajistíme my! Samozřejmě ale můžete mít i spotřebiče své.

Spolupracujeme s předními výrobci spotřebičů, kuchyňského vybavení, příslušenství i dodavateli materiálů určených výhradně pro nábytkářský průmysl.

Navštivte nás a přesvědčte se v našem kuchyňském studiu v Ústí nad Labem, kde Vám zhotovíme grafický návrh, vždy poradíme a splníme vaše očekávání z nové kuchyně. Kuchyně je možné realizovat v okresech Ústí nad LabemTepliceDěčínLitoměřice a také i z Roudnice nad Labem či Praha. Po dohodě i v dalších okresech.