Představujeme vám značku Candy

Candy_logo.png

Candy: historie plná úspěchů, od první pračky po domácí spotřebiče připojené přes Wi-Fi.

V Candy byla vyrobena první italská pračka v roce 1945 a na konci 50. let byla v Candy zkonstruována moderní pračka s předním plněním, která se v Itálii stala synonymem praní. Dnes je Candy mezinárodní značkou a nabízí kompletní sortiment volně stojících i vestavných domácích spotřebičů, funkční design made in Italy a skvělý výkon. V průběhu posledních desetiletí se cíl společnosti nezměnil: naplňovat požadavky spotřebitelů stále dokonalejšími produkty, avšak snadno ovladatelnými a dostupnými pro všechny.

 

Ricerca e Innovazione.jpg

Candy Group pokračuje ve zdokonalování a nasměrování technologií do systémů, které jsou jednoduše ovladatelné, projektované pro zlepšení kvality života spotřebitelů. Centrum inovace, výzkumu a vývoje je v Itálii v Brugheriu (MB). 

V dnešní digitální době otevírá Candy cestu novému způsobu soužití se spotřebiči, se kterými je možné přímo, jednoduše a intuitivně komunikovat. Výzkum a vývoj Skupiny tak realizoval Candy simply-Fi, první kompletní řadů spotřebičů, připojených přes Wi-Fi, které mohou vzdáleně komunikovat s uživateli a usnadňovat jim tak život. 

 

Qualità e Ambiente.jpg

Candy Group používá recyklovatelné materiály u všech součástí produktu, a to jak výrobku samotného, tak i u obalu, a aktivně se zapojila do definice WEEE, Waste Electrical and Electronic Equipment Directive.

Díky použití nových technologií Skupina dodržuje 2 priority: spokojenost klienta a ochrana životního prostředí. Procesy výroby byly navrženy s cílem snížit emise jak s ohledem na dodržení stávajících zákonů jednotlivých zemí, tak na snížení energetické spotřeby spojené s používáním spotřebičů.

 

Teď už víte proč spotřebiče Candy tak rádi doporučujeme. V roce 2017 po absolvování školení ve společnosti Candy jsme se stali jejími partnery a mohli tak začít pracovat na tom abychom tuto značku v našem kuchyňském studiu také nabídli vám, našim zákazníkům. 

Nejedná se však pouze o vestavěné kuchyňské spotřebiče, zakoupit u nás můžete i veškeré volně stojící spotřebiče jako jsou chladničky a mrazáky, vinotéky, pračky, sušičky, myčky či třeba volně stojící sporáky nebo mikrovlnné trouby. Některé vestavné spotřebiče jsou k vidění přímo zabudované v ukázkových kuchyních.

Začali jsme pracovat také na tom abychom vám nabídli některé produkty Candy zde na webových stránkách kuchyně Stach. Neslibujeme nejnižší ceny na internetu, ale věříme že oceníte poradenství, odborný a individuální přístup nebo třeba možnost si vámi vybraný spotřebič vyzvednout osobně v kuchyňském studiu v Ústí nad Labem

Všechny naše prodávané produkty jsou z oficiální české distribuce, určené pro český trh. Nedostanete se tak do problémů v případě reklamace. Navíc firma Candy poskytuje 5 let plnou záruku na vybrané vestavné i volně stojící spotřebiče, na modely s invertorovým motorem nebo kompresorem prodlouženou záruku 11 let (pro získání této prodloužené 11 leté záruky je nutné výrobek registrovat do 30 dnů od data zakoupení zde).

Navštivte nás, kontaktujte nás, jsme tu pro vás!