PerfectSense

PerfectSense patří mezi nejatraktivnější materiály.
Základem jsou kvalitní, nosné MDF desky s lakovaným povrchem ve vysokém lesku nebo matu v prémiové kvalitě.

PerfectSense-matt-U999-PM.jpg

 PerfectSense-kitchen-detail-worktop-H3309-F651-W1100.jpg

 

Kombinace a sladění

Aktuální trendy udávají možnost kombinace jak sladěných, tak i kontrastních povrchů, proto jsou některé z dekorů PerfectSense dostupné v lesku i matu. Kombinací hladké povrchové úpravy PerfectSense Gloss s kontrastní strukturou povrchu PerfectSense Matt, vytvoříte vysoce sofistikovaný nábytek, který rozhodně upoutá pozornost.

 

PerfectSense Matt

PerfectSense Matt se odlišuje od ostatních povrchových úprav svou vysokou kvalitou hlubokého matu. Speciální povrch eliminuje nežádoucí otisky prstů a výrazně snižuje potřebu čištění. Módní, teplý vzhled a příjemný pocit na omak láká k dotekům.

8796923428894.jpg

 

PerfectSense Gloss

Hladký povrch PerfectSence Gloss vytváří zrcadlově lesklý efekt s mimořádnou hloubkou. Kombinací EGGER MDF desky a inovativního lakování vzniká vysoce reflexní povrch podobný sklu nebo zrcadlu. Místnosti se díky hloubkovému efektu a vysokému stupni odrazu zdají být světlejší a větší. Desky PerfectSense Gloss zaujmou svým zrcadlovým leskem a mimořádně hladkým povrchem. Až dosud představovaly tyto speciální vlastnosti jen velmi drahé materiály, jako je např. sklo. MDF desky jako nosný materiál se díky svým vlastnostem používá pro dosažení klidného povrchu.

8796924739614.jpg

 

Lamináty PerfectSense

Ucelenou produktovou nabídku tvoří vedle lakovaných MDF desek i lamináty PerfectSense Matt a PerfectSense Topmatt.

Pomocí laminátů je možné realizovat vertikální i horizontální aplikace včetně zaoblených s možností kombinovat různé dekory i materiály.

Pro horizontální aplikace nabízíme sladěný laminát PerfectSense Topmatt s vysokou odolností proti poškrábání, ideální pro stoly nebo pracovní desky. Pro vertikální aplikace a postformovatelné prvky lze využít laminát PerfectSense Matt.

Lamináty PerfectSense Matt

Laminát PerfectSense Matt vytváří díky svému neobvyklému vzhledu a povrchu dojem vysoce kvalitního zpracování. Mimořádně matný povrch má úpravu nezanechávající otisky prstů. Tato speciální vlastnost eliminuje nežádoucí otisky prstů a výrazně snižuje námahu při čištění.

8797372481566.jpg

 

Lamináty PerfectSense Topmatt

Lamináty PerfectSense Topmatt jsou charakteristické svou vysokou odolností proti poškrábání. Vysoce matná, teplá a sametová struktura, s efektem ochrany proti otiskům prstů, je vhodná k použití pro vodorovné povrchy vystavené vysokému zatížení.

8798251843614.jpg

Zdroj:  logo_0.png