Kuchyňské dřezy BLANCO - keramika

Kuchyňské dřezy BLANCO z keramiky Vám nabízejí doživotní jistotu kvality a lehkost údržby spojené s naprostou estetickou pohodou.

keramika Blanco.jpg

Materiál BLANCO Keramika PuraPlus®              

                                                         

Keramická mycí centra od firmy BLANCO vyrobená z osvědčených materiálů. Keramické dřezy se vyznačují snadnou údržbou, jsou příjemné na dotek a hezké na pohled. Plynulé tvary v atraktivních barvách. Nejdůležitější vlastnosti keramických dřezů BLANCO:

  • Snadná údržba
  • Atraktivní barvy
  • Jemné kontury
  • Vysoká odolnost proti nárazu při běžném domácím používání
  • Odolnost proti poškrábání a skvrnám
  • Odolnost proti vysokým teplotám
  • Vhodné pro práci s potravinami a hygienické
  • Odolnost proti kyselinám
  • Stálobarevné – i při přímém slunečním záření

Keramika PuraPlus®      

... pro větší komfort v kuchyni. S PuraPlus® od firmy BLANCO vypadají keramické dřezy déle jako nové. Speciální uzavírací vrstva materiálu PuraPlus® zmenšuje póry a vyhlazuje povrch. Takto vytvořený hydrofobní povrchový efekt umožňuje vodě snadno odperlit a špíně nedovoluje přilnout. To redukuje usazování vodního kamene a omezuje tvorbu skvrn. K čištění stačí vlhký hadřík, trochu vody a prostředku na mytí nádobí. Po odstranění oděru materiálu doporučujeme v případě potřeby ošetření přípravkem BLANCO PuraPlus® Liquid. Tím se zároveň znovu obnoví odperlovací efekt.

Exkluzivní nabídka keramických dřezů od firmy BLANCO ztělesňuje nadčasovou eleganci a poskytuje současně nejmodernější funkčnost. Pravidelné, dobrovolné, kvalitativní zkoušky prostřednictvím LGA potvrzují vysoké nároky na vlastní výrobu a zaručují Vám tak výrobky, na které se můžete vždy spolehnout. Vysoká kvalita zpracování materiálu a přirozený vzhled určují mimořádnost keramických dřezů BLANCO. K tomu přispívá i mimořádně snadná údržba.

 

BLANCO zastává vedoucí pozice ve výrobě kompletních mycích center extra třídy. Dokonale sladěné komponenty, od inovativního dřezu až k hodící se baterii a integrovanému třídícímu a organizačnímu systému, které zvyšují nejvyšší funkčnost pracovního pohodlí v kuchyni. Povrchy dřezů BLANCO Vás přesvědčí o jedinečné odolnosti také o snadné údržbě. To vše tvoří perfektní umývací centrum.

Keramické dřezy v naší nabídce zde.

Inspirace a reálné obrázky - Keramika PuraPlus®