GrenaART - vaše osobité ztvárnění nábytku

Digitální tisk na nábytková a kuchyňská dvířka je speciální technika, která umožňuje další zajímavé ztvárnění fóliovaných dvířek a posun v kombinaci barev či grafických tvarů v rámci jednoho dvířka.

20191119_085320_0_tn.jpg

Pro ten nejlepší výsledný efekt je pro tisk vybrán tvar dvířek G18 a 3 dekory podkladové fólie – mat satin bílýmat bílá káva a mat krémová.

Celou kolekci, která vznikla ve spolupráci s art directorkou, architektkou Terezou Šaškovou, se nazývá GrenaART.

„Název nese myšlenku, kterou chceme kolekcí vyjádřit především – tedy, že umělcem se s námi může stát každý,“ uvádí Tereza. „Pečlivě vybranými motivy, které jsou rozděleny do šesti kategorií, chceme ukázat co nejširší škálu možností potisku a rozvinout tím kreativitu a fantazii zákazníka. Naše zákazníky podpoříme ale i ve výběru motivů vlastních, s kterými si můžou vytvořit opravdu unikátní interiér, jaký nebude mít nikdo jiný,“ dodává.

Vybírat můžete opravdu z jakýchkoliv dekorů a motivů. Kromě klasických kuchyňských dekorů, si na nábytková dvířka můžete nechat natisknout logo vaší firmy nebo předmět vašeho podnikání. Dětský pokojíček mohou zase dozdobit oblíbené kreslené postavičky či jiné dětské motivy. V naší kolekci naleznete jak tzv. celoplošné potisky, u kterých je podkladová fólie vidět jen na hranách dvířek, tak potisky, které celoplošné nejsou, tzn. fólie tvoří podklad motivu.

Potisk je fixován 2 - 3 vrstvami bezbarvého laku, čímž je zaručena jeho odolnost a stálost

GrenaART tak umožní osobité ztvárnění nábytku, aniž by se jednalo o nestálý laciný polep.

Jak na to, se můžete inspirovat v našich šesti kategoriích:

STONE & TERRAZZO

ORIENT

GEOMETRY

FLORAL

ART & FUN

KIDS

 

 

Zdroj: Grena_0.jpg