Čtyři důvody, proč mít pyrolytickou troubu Smart Steam od Candy

Oven_pyrolitic.jpg

Trouba Candy Smart Steam

Představujeme vám troubu Candy Smart Steam, první troubu s konektivitou s funkcí páry. Neobyčejně snadno se používá a čistí a je určena k přípravě mnoha každodenních pokrmů za kratší dobu než v tradiční troubě. Ale to není všechno! Čtěte dále a dozvíte se o silných stránkách jednotlivých funkcí trouby.

1. Je ideální k přípravě mnoha pokrmů

Funkci páry lze používat k přípravě zeleninyryb a masa. Navíc si vede výtečně při pečení pokrmů, které potřebují kynout, jako jsou domácí chléb, pizza a focaccia, na povrchu křupavé a uvnitř měkké.

2. Velmi snadno se používá

Vše, co potřebujete udělat, je pouze nalít trochu vody na dno trouby, vybrat jednu ze čtyř funkcí páry a stisknout tlačítko Start. Voda se začne odpařovat a zahájí se pečení. Jednoduché, že?

3. Chytřejší než kdy dříve

Trouba Candy Smart Steam je díky konektivitě vybavena spoustou jedinečných funkcí, které vám pomohou naplno využít její potenciál. S aplikací Candy budete mít přístup k více než 200 vybraným receptům vytvořených speciálně pro trouby Candy s konektivitou a jejich funkce pečení. S troubou můžete také komunikovat prostřednictvím aplikace nebo digitálních asistentů a získat tipy na nejlepší způsoby přípravy vašich oblíbených pokrmů. Navíc můžete ovládat troubu na dálku, ať jste kdekoli; můžete spouštět nebo vypínat předehřev a pečení, nebo jednoduše kontrolovat její stav a být informováni o zbývajícím času.

4. Čistí se sama

Po obědě přichází na řadu ta těžká část: čištění trouby. Ale co když se trouba dokáže čistit sama? Díky pyrolytickému systému ji můžete bez námahy vyčistit při zachování maximální hygieny. Jak to funguje? Teplota ve vnitřním prostoru trouby dosahuje kolem 400°C, takže promění zbytky potravin ve vrstvu popela. Jakmile skončí pyrolytický cyklus, stačí jen setřít popel vlhkým hadříkem.

Pyrolytické trouby Candy

Superschopnost samočištění nenáleží jen troubám Smart Steam. Společnost Candy nabízí trouby mnoha dalších řad, které se mohou pochlubit výhodami pyrolytického systému.

Candy_logo_6.png