Čističe nejen na dvířka v naší nabídce

182584.png

Rádi byste pracovali s moderním hlubokým matem, ale jeho citlivost k ušpinění vám v tom brání? Máte starost s tím, kam a jak podle norem uložit čisticí prostředky na alkoholové nebo ropné bázi? Hledáte k přírodě i vám šetrné produkty? Máme pro vás skvělé řešení!

182558.jpg182356.jpg

Tím řešením je StrongClean - řada vysoce účinných čisticích prostředků na vodní bázi. Díky tomu jsou nehořlavénení nutné je speciálně skladovat, nenaleptávají kůži i při delším používání, nevdechujete škodlivé výpary! A to je další velkou výhodou StrongClean produktů! Jejich odpařování je řádově nižší než u alkoholových čističů, a tak vám o to déle vydrží

K čištění se StrongClean E57 doporučujeme použít utěrku z mikrovlákna. Jaké jsou výhody tohoto řešení: kvalita a technologie výroby mikrovláken se pozitivně či negativně odráží na výsledku práce a i když používáte špičkové přípravky a dodržujete správné postupy, může nekvalitní mikrovláknová utěrka perfektní výsledek významně ovlivnit! To je důvod proč jsme zvolili mikrovláknové utěrky od 3M. Jejich kvalita je zaručena. Mikrovlákno přitáhne téměř všechny nečistoty, na čištěném povrchu nevznikají žádné škrábance, zejména u vysokého lesku je to nutnost. Utěrka také dokonale odvádí vodu (čistič). Pro to všechno je zde W-3CK.

logo kuchyně_16.JPG

Tento čistič a utěrky najdete v sekci Údržba kuchyně, postupně budeme přidávat další produkty.