Antibakteriální povrchy

Zvyšující se podvědomí o veřejném zdraví a bakteriálních infekcích vedlo výrobce (nejen) pracovních desek, společnost Kronospan, jejichž výrobky máme trvale v sortimentu k testování a certifikaci jeho výrobků. Díky tomu přináší vysokou kvalitu v kombinaci s bezpečností.

HPL desky, kompaktní desky, laminátové dřevotřískové i pracovní desky dosáhly mezinárodního standardu ISO 22196:2011, který měří antibakteriální efektivitu povrchu a úbytek bakterií během 24 hodin.

Provedené testy na dvou bakteriích (Staphylococcus aureus a Escherichia coli) potvrzují, že povrch materiálů firmy Kronospan má schopnost inhibovat růst mikroorganismů.

krono.png

Díky hygienicky uzavřeným povrchům se sníží výskyt bakterií až o 99,9% během 24 hodin. Tato vlastnost také brání jejich rozmnožování, což tyto povrchy činí vhodnými pro oblasti s vysokými hygienickými požadavky.

Certifikovaná antibakteriální povrchová vlastnost výrobků společnosti Kronospan je nezávislá na jejich dekoru či struktuře. Díky tomu si můžete vybrat z rozmanité nabídky a získat tak stylové a přitom bezpečné řešení pro použití v různých oblastech.

 

OBLASTI POUŽÍVÁNÍ

Domov

domov.png

Hygiena a pravidelné čištění je zásadou pro udržení dobrého zdraví, zejména v domácnostech. Materiály použité pro naše kuchyňské desky, zástěny, prvky čelního nábytku a podlahy mají antibakteriální vlastnost bez přísad, díky čemuž se budete cítit bezpečně v každé situaci.

 

Pracoviště

pracoviště.png

Kromě hygienických opatření dodržovaných na pracovišti hraje stále důležitější roli kvalita povrchu prvků interiérového designu v místech, kde se setkáváme s ostatními. Antibakteriální vlastnosti a snadno čistitelné povrchy produktů Kronospan snižují riziko přenosu bakterií mezi kolegy a návštěvníky.

 

Veřejný prostor

vp.png

Ve veřejných prostorách by si lidé měli být jisti svým bezpečím. Čistota v hotelech, školách, nákupních centrech a nemocnicích je v oblastech s vysokým provozem zásadní. Antibakteriální HPL lamináty a kompaktní desky Kronospan přicházejí v různých dekorech a nabízejí designérům i architektům neomezené možnosti.

Kuchyně STACH

logo kuchyně_10.JPG