Alveus, to jsou dřezy, baterie, sortery a další doplňky

webtasy-animacija_ALVEUS_Intermezzo_web.jpg

Dceřiná společnost ALVEUS CZ s.r.o. vznikla v roce 2000.

Nerezové dřezy od slovinského výrobce KOVINOPLASTIKA Lož nejsou na českém trhu žádným nováčkem.

Divize PC INOX patří mezi velké evropské výrobce kuchyňských dřezů, nádob pro gastronomii a jiných příbuzných kuchyňských spotřebičů. Na základě 42 let působení, během kterých bylo vyrobeno mnoho miliónů kuchyňských dřezů a více než milión gastronomických nádob, nejen svými zkušenostmi ale i postupným růstem objemu prodeje prokazujeme jasnou tržní orientaci, inovační aktivity a vitalitu. 

Základ značky Alveus – to je kombinace produktů jako jsou kuchyňské dřezy, sortery odpadků, varné desky či kuchyňské baterie s profesionálním přístupem zaměstnanců, vlastním vývojových centrem a nástrojárnou, rozrůstající se prodejní sítí doma i v zahraničí. To vše zároveň slouží k uspokojování těch nejnáročnějších potřeb zákazníků a uživatelů kuchyňského zařízení té nejvyšší kvality. 

0_DSC_0443.thumb-200x134.jpg Nutno přiznat že s firmou Alveus úzce spolupracujeme a veškeré produkty této značky prodáváme. Nejčastěji prodávanou značkou mezi bateriemi a dřezy je právě Alveus. Produkty této firmy se nám osvědčili nejen svou kvalitou a rozumnou cenou, ale také svým designem.

Pro dřezy Alveus je charakteristická inovace. Jejich velké, čisté a praktické plochy jsou vždy v souladu s posledními trendy.  

Vytvořeny byly pro každé kuchyně, jsou velmi funkční a mají všestranné využití.Jsou pečlivě navrženy a díky tomu nám usnadní práci.Dřezy Alveus jsou vyrobeny z nejkvalitnějších moderních materiálů, což zaručuje jejich snadnou údržbu a jsou šetrné k životnímu prostředí. 

 

Některé vybrané výrobky naleznete i zde v našich produktech.